To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
KERATOCONUS
Forum przeznaczone dla osób ze stożkiem rogówki

Pozostałe metody leczenia - CISIS w Austrii, Dr Daxer

arttur1 - Wto Maj 27, 2014 4:12 pm
Temat postu: CISIS w Austrii, Dr Daxer
Czesc,

dzis znalazlem tego lekarza w internecie .Przy stozku wszczepia miedzy poszczegolne warstwy rogowki przezroczyste wkladki ktore poprawiaja ksztalt rogowki,mozna je w kazdej chwili wyciagnac.moze ta metoda komus pomoze...


http://www.gutsehen.at/in...id=12&Itemid=13

pozdrw

ptaszeek - Wto Maj 27, 2014 9:10 pm
Temat postu: Re: CISIS w Austrii, Dr Daxer
arttur1 napisał/a:
Czesc,

dzis znalazlem tego lekarza w internecie .Przy stozku wszczepia miedzy poszczegolne warstwy rogowki przezroczyste wkladki ktore poprawiaja ksztalt rogowki,mozna je w kazdej chwili wyciagnac.moze ta metoda komus pomoze...


http://www.gutsehen.at/in...id=12&Itemid=13

pozdrw


Bylo juz o tym na formum... Sam osobiscie byłem u doktora.
Który zakfalifikował mnie do operacji.

Zadałem pytanie (przez przypadek dwa razy) czy mam sciagnąć soczewki na ileś przed zabiegiem ?

Doktor odpisał iż na wszystkie pytania już odpowiedział, i nie podejmnie sie operacji gdyż ja nie mam do niego zaufania.

Dziwny fakt, gdybym nie mial nie pojechalbym na badania wstepne.

Pisalem emailem, dzwonilem, ale Pan Profesor milczy.

Generalnie swiety specjalista i fachowiec, poswieca czas pacjentowi, wrazenie ogolne jest ok.

Mi sie nie udalo, szkoda;( Podjalem decyzje iz temu sie poddam.

arttur1 - Śro Maj 28, 2014 7:13 am

ja mialem w 2005 crosslinking , wyslalem pytanie czy jego metoda po crosslinking moze byc przeprowadzona..zobaczymy czy i co odpowie..
kaczor - Śro Maj 28, 2014 4:30 pm
Temat postu: Re: CISIS w Austrii, Dr Daxer
ptaszeek napisał/a:
arttur1 napisał/a:
Czesc,

dzis znalazlem tego lekarza w internecie .Przy stozku wszczepia miedzy poszczegolne warstwy rogowki przezroczyste wkladki ktore poprawiaja ksztalt rogowki,mozna je w kazdej chwili wyciagnac.moze ta metoda komus pomoze...


http://www.gutsehen.at/in...id=12&Itemid=13

pozdrw


Bylo juz o tym na formum... Sam osobiscie byłem u doktora.
Który zakfalifikował mnie do operacji.

Zadałem pytanie (przez przypadek dwa razy) czy mam sciagnąć soczewki na ileś przed zabiegiem ?

Doktor odpisał iż na wszystkie pytania już odpowiedział, i nie podejmnie sie operacji gdyż ja nie mam do niego zaufania.

Dziwny fakt, gdybym nie mial nie pojechalbym na badania wstepne.

Pisalem emailem, dzwonilem, ale Pan Profesor milczy.

Generalnie swiety specjalista i fachowiec, poswieca czas pacjentowi, wrazenie ogolne jest ok.

Mi sie nie udalo, szkoda;( Podjalem decyzje iz temu sie poddam.


zachowal sie jak jakies rozkapryszone dziecko, nie podejmie sie operacji bo sie go dwa razy o cos zapytales,? :mrgreen:
Moim zdaniem na takie primadonny trzeba uwazac, bo na pierwszym miejscu stawia swoje ego a na drugim(lub jeszcze dalszym) pacjenta.

ptaszeek - Śro Maj 28, 2014 5:38 pm
Temat postu: Re: CISIS w Austrii, Dr Daxer
Zobaczymy, byc moze zle cos przetlumaczylismy albo zle powiedzielimsy, sa rozne dialekty.

Ciekawe czy koledze sie uda z nim skontaktowac.

arttur1 - Pon Cze 02, 2014 3:29 pm

Dostalem odpowiedz z Austrii...cisis mozna zrobic po crosslinking...ale lekarz chce najpierw zobaczyc aktualne topografie zanim zdecyduje czy warto przyjechac....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group