To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
KERATOCONUS
Forum przeznaczone dla osób ze stożkiem rogówki

Przeszczep rogówki - 20 lipca 2016 bede mial przeszczep drążący

hiberix - Sob Sie 06, 2016 10:47 am

Ty masz to oko jeszcze nie zagojone,ono wciaz do siebie dochodzi,widzenie powinno sie poprawiac,tak samo jak dyskomfort spowodowany obecnoscia szwu,ja tez tak mialem (2 razy :grin: ) i po jakims czasie absolutnie mi to nie przeszkadzalo,przed przeszczepami nosilem twardziele i szwy rogowkowe przy nich to dziecinna igraszka
glub - Śro Sie 24, 2016 4:56 pm

w poniedziałek mialem wziąć ostatnią tabletkę Metypredu. Dziś piecze mnie trochę w oku... to normalne czy uderzać do szpitala na dyżur?

[ Dodano: Nie Sie 28, 2016 6:13 pm ]
to pieczenie to uczulenie. allegra rozwiązała sprawe

[ Dodano: Wto Paź 11, 2016 10:23 am ]
było dobrze, w okularach -7 cylinder przeczytałem tym okiem wszystko [choc z kwadratu romb się zrobił].wstając rano widzialem z progu kuchniu zegar na piekarniku, dzisian zamazane...
za tydzien kontrola w szpitalu....

[ Dodano: Pon Sty 30, 2017 11:50 am ]
po wizycie kontrolnej. wg nich wszystko dobrze.
w marcu będą mi ściągać część szwów... ciekawe bo myslalem ze dlużej trzymają....

[ Dodano: Wto Gru 12, 2017 11:15 am ]
Wczoraj zdjęte ostatnie szwy [tzw cigły, dla mnie zygzak] zobaczymy co bedzie z widzeniem. kiedy się ustabilizuje. mam nadzieję że bedzie tylko lepiej.

[ Dodano: Czw Gru 14, 2017 2:02 pm ]
No to ciul... Po zdjeciu szwów jest gorzej. Ostrosc mi siadła.. mam nadzieje ze to przejsciowe a lekarze nic nie mowia i nie odpowiadaja na pytania w trakcie wizyty kontrolnej...
I koles zdziwiony jeszcze ze chce L4 na czas zabiegu i kontroli



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group