To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
KERATOCONUS
Forum przeznaczone dla osób ze stożkiem rogówki

Przeszczep rogówki - czas oczekiwania Sierakowskiego

glub - Pon Sty 09, 2017 9:32 pm

ej. ale ja pomimo że prawe oko mam 50% a lewe 80 mam widzenie obuoczne.... inaczej nie móglbym zrobić prawa jazdy kategorii A... dziwne to- całkowicie nie patrzycie drugim okiem czy jak?
jak widze różnicę gdy zasłonie gorsze oko.

arthurh - Wto Sty 10, 2017 3:48 pm

To jest za duża różnica ostrości między dobrym a niewidzącym okiem.
Ja widzę tak że lewym czytam więcej niż powinienem a prawe to tylko kolory i zarysy obrazu. Spróbuj na jedne oko założyć torbę białą foliową z supermarketu - tak ja widzę.
Mam tak 13 lat - bardzo ciężko z tym żyć.
pozdrawiam

matandked - Śro Mar 01, 2017 1:28 pm

Ja miałem kwalifikację 3 lata temu (na Sierakowskiego) i nadal czekam.
Pamiętam, że wykonywałem badania jakbym zaraz miał iść do szpitala na zabieg (dostałem listę badań do wykonania przed zabiegiem), ale od tamtego czasu nikt się do mnie nie odezwał.

Zastanawiam się tylko, czy nie powinienem chodzić tam na jakieś wizyty kontrolne, ale jeśli mnie pamięć nie myli nikt mnie o czymś takim nie informował.

Tomasz1113 - Pon Lis 06, 2017 2:23 pm

Anastazjolog po wizycie u jak długo się czeka na przeszczep czasu oczekiwania
Marcin Tomaka - Nie Gru 10, 2017 8:00 pm
Temat postu: Nareszcie przeszcep
Witam ponownie
nareszcie doczekałem się przeszczepu. Mam go we dniu 12.12.2017
Myk polega na tym ze będę miał go we Francji w Paryżu w szpitalu COCHIN /specjalistyczny szpital okulistyczny/
Z racji tego, że pracuję we Francji mam ta operacje zupełnie za darmo. Na przeszczep od chwili kwalifikacji czekałem 3 miesiące. Za rok będę miał przeszczep w drugim oku / w Polsce czekam na niego od kwietnia 2015 roku.
W Polsce miałem jakąś kwalifikacje anestezjologiczną w maku 2017 / nie wiem po co/ .
Musiałem robić masę badań które i tak w chwili opeacji do niczego się nie przydadzą.
w Paryżu idę do szpitala w dniu 11.12.2017 - robia mi badania i 12-go mam przeszczep
Nie wspomnę o poziomie opieki i podejściu do pacjenta. W Polsce na Sierakowskiego / a tam miałem wszelkie konsultacje i kwalifikacje/ to jeszcze epoka Gierka

Jak ktoś ma mozliwośc to niech zatrudni się nawet w agencji pracy , wyjedzie do Francji , wciągu 3 miesięcy załatwi ubezpieczenie i ma operacje w ciągu kolejnych 2-3 mieięcy

Pozdrawiuam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group