To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
KERATOCONUS
Forum przeznaczone dla osób ze stożkiem rogówki

Krople do oczu - Krolpe borówkowe

GSR - Wto Cze 06, 2017 2:50 pm
Temat postu: Krolpe borówkowe
ostatnio doktor mi polecał krople borówkowe z apteki, testował ktos?
alicarter - Nie Paź 01, 2017 10:21 pm

Nie używałem akurat tych , ale na podrażnione oczy polecę Ci inne - Hialeye Free Complex 0,2%, też mają borówkę i kwas hialuronowy w skladzie i dodatkowo kilka innych . Bez konserwantów w butelce 10 ml.
Skład

Woda destylowana z rumianku, woda destylowana z oczaru, woda destylowana z czarnej jagody, woda destylowana z wąkrotki azjatyckiej, hialuronian sodu.

GSR - Wto Paź 03, 2017 9:01 pm

a kwas hialuronowy po co? co robi?
pozdr.

alicarter - Czw Paź 05, 2017 2:14 pm

GSR napisał/a:
a kwas hialuronowy po co? co robi?
pozdr.

Nawilża , łagodzi objawy suchego oka . Najbardziej popularny środek nawilżający. Jest w w około 70 % kropli na suche oko jak składnik jedyny lub współskładnik . Na pewno stosowałeś któreś z tych kropli- Hyabak , hylo-comod, hyal-drop multi ,hylo-gel, hial-opt, thealoz duo, optive fusion itp. Można go tu znależć.

GSR - Wto Paź 10, 2017 7:29 pm

nie uzywam kropli :) starczy omega 3 i nie wiesz co to suche oczy
patiirka - Wto Lut 06, 2018 10:48 am

Jeżeli chodzi o zmęczone i suche oczy używam Visine. Kupiłam je przypadkowo bo "były pod ręką" ale sprawdziły się. Po 4 godzinach pracy przy monitorze wpuszczam sobie i następne 4 godziny nie są męczarnią.
Dynia - Wto Lut 06, 2018 4:46 pm

Te krople są z konserwantami co je dyskwalifikuje do stosowania razem z twardymi soczewkami. Do tego nie mają najważniejszej dla stożkowców rzeczy: kwasu hialurunowego. Jak dla mnie kolejny reklamodawca na forum. Co? Kropelki się słabo sprzedają?
glub - Wto Lut 06, 2018 5:53 pm

akurat konserwanty nie lubią się z miękkimi soczewkami- twarde jakoś się bronią...

a co do hialuronianu to ja go nie toleruje...

Margo - Śro Maj 23, 2018 7:14 pm

Też te widziałam i mam je w planach.
andriu - Pią Lis 23, 2018 8:43 pm

Uzywam Zuma ze swietlikiem, u mnie sie sprawdzają
GSR - Pią Lis 23, 2018 10:26 pm

a co znaczy , ze sie sprawdzają ?
andriu - Nie Lis 25, 2018 3:37 pm

GSR napisał/a:
a co znaczy , ze sie sprawdzają ?
to ze daja ulge i nie mażą sie na soczewce
GSR - Nie Lis 25, 2018 7:24 pm

zuma to ten produkt? wyciąg z rumianku, ze świetlika, wyciąg z bławatka, wyciąg z oczaru wirginijskiego, chlorek sodu, fosforan dwusodu, dwufosforan sodu, wersenian czterosodu, cetrymid, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group