To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
KERATOCONUS
Forum przeznaczone dla osób ze stożkiem rogówki

Krople do oczu - Hyal Drop Multi - nowy dozownik

glub - Sob Gru 02, 2017 10:38 pm

nie, bo od niedawna go uzywam. wczesniej tylko hyaldrop/hyabak wiec te niby bezpieczne...

dziwne, gdy ja kupowałem lacrimal to było jak byk że bez konserwantów... kurwamać jak to jest w koncu?
jak mi się skonczy to się przyjrzę dokladniej...

alicarter - Pon Sty 15, 2018 2:06 pm

Lacrimal zawiera najgorszy konserwant dostepny na rynku kropli do oczu tj. chlorek benzalkoniowy . Przy okazji wyżerania komórek bakterii podzera również komórki rogówki(nie rozróznia ich). Cetrymid i chlorek benzalkoniowy to najgorsze scierwo w kroplach do oczu . Ogólnie nie polecam .
Może pomyliłeś ze STARAZOLIN COMPLETE, który jest juz bez konserewantów , z nowym dozownikiem, w porównaniu do podstawowej wersji, no i w innej cenie.

adam001 - Pon Sty 15, 2018 2:49 pm

Potwierdzam Lacrimal - UCIEKAĆ !!
glub - Wto Sty 16, 2018 10:59 am

alicarter napisał/a:
Lacrimal zawiera najgorszy konserwant dostepny na rynku kropli do oczu tj. chlorek benzalkoniowy . Przy okazji wyżerania komórek bakterii podzera również komórki rogówki(nie rozróznia ich). Cetrymid i chlorek benzalkoniowy to najgorsze scierwo w kroplach do oczu . Ogólnie nie polecam .
Może pomyliłeś ze STARAZOLIN COMPLETE, który jest juz bez konserewantów , z nowym dozownikiem, w porównaniu do podstawowej wersji, no i w innej cenie.


kurcze, możesz mieć rację że pomyliłem ze Starazolinem...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group