To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
KERATOCONUS
Forum przeznaczone dla osób ze stożkiem rogówki

Przeszczep rogówki - Płatek dawcy

natalia20gd20 - Czw Sie 16, 2018 5:15 pm
Temat postu: Płatek dawcy
Hej mam pytanie czu ktoś też przez cos podobnego przechodził. Mój narzeczony miał w styczniu przeszczep rogówki od dawcy ze względu na stożek rogówki. Teraz na kontroli wyszło że ma płatek dawcy zamglony na g. 6 i 10. I wrastsnie naczyń rabkowatych. Czy to pierwsze objawy odrzutu? Ma brac dexafree co h i dostał zastrzyk pod spojówke i w pon kontrola


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group