Przeszczep rogówki - Płatek dawcy
natalia20gd20 - Czw Sie 16, 2018 5:15 pm Temat postu: Płatek dawcy Hej mam pytanie czu ktoś też przez cos podobnego przechodził. Mój narzeczony miał w styczniu przeszczep rogówki od dawcy ze względu na stożek rogówki. Teraz na kontroli wyszło że ma płatek dawcy zamglony na g. 6 i 10. I wrastsnie naczyń rabkowatych. Czy to pierwsze objawy odrzutu? Ma brac dexafree co h i dostał zastrzyk pod spojówke i w pon kontrola
|
|
|