To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
KERATOCONUS
Forum przeznaczone dla osób ze stożkiem rogówki

Przeszczep rogówki - Po 2 przeszczepach

kwiatek143 - Czw Wrz 19, 2019 5:38 pm
Temat postu: Po 2 przeszczepach
Aktualnie jestem po 2 przeszczepach lewe oko w listopadzie 2018 prawe w czerwcu tego roku
Obydwa w Sosnowcu według mnie dobrą opieką i wgl
Więc tak astygmatyzm w lewym oku najpierw miał -17 teraz spadł do -8 w prawym -10 masakrejszyn ale dało się chodzić jakoś :p
Ogólnie cierpiałem na dystrofię ostra ziarnista wszystko za mgła masakra po operacjach mgły nie ma czysty obraz ale ten astygmatyzm....
Ciągle mam szwy ale dr zgodziła się na soczewki na lewe oko dobierałem w Poznaniu u dr Janczak soczewki skleralne(bydlaki)
Dopiero co je otrzymałem drugi dzień widzę w miarę da się funkcjonować czytam z telefonu z wyciągniętej ręki więc jest dobrze o wiele problem mam tylko z wkładaniem i ściągnąłem tych soczewek masakra ale niby kwestia tygodnia
Nie zastanawiajcie się róbcie przeszczepy nie bójcie się zadko kiedy jest odrzut ja po przeszczepie pierwszym po miesiącu wróciłem do biegania po pół roku delikatna siłownia i do pracy nawet jeżeli wystąpi astygmatyzm pooperacyjny(u mnie jest ogromny) to się da to skorygować bez problemu może nie widzę jakoś mega zajefajnie ale widzę poznaj ludzi na ulicach mogę cieszyć się życiem do tego dojdzie soczewka na prawe oko pod koniec roku i bd bajka.
Pozdrawiam

Dynia - Czw Wrz 19, 2019 9:45 pm

Myślę, że mogę to napisać, że wszyscy cieszymy się Twoim szczęściem
Baca - Sob Mar 07, 2020 11:03 am

no i bardzo dobrze tak trzymac ..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group