To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
KERATOCONUS
Forum przeznaczone dla osób ze stożkiem rogówki

Kliniki i gabinety specjalistyczne - Kto leczy się w Łodzi

dasefx - Śro Lip 04, 2007 6:26 pm

Witam,

Dobieram soczewki u doktora Izdebskiego i się nie zgodzę z waszymi opiniami, choć nie wiem skąd one są, bo nikomu z was nie dobierał :evil:

Mi dobrał bardzo dobrze, a w dodatku jest uczciwy i wyrozumiały :D i tylko mi krew w żyłach wrze jak czytam takie głupoty :evil:

tomeqn1 - Nie Lip 08, 2007 9:19 pm

dasefx napisał/a:
Witam,

Dobieram soczewki u doktora Izdebskiego i się nie zgodzę z waszymi opiniami, choć nie wiem skąd one są, bo nikomu z was nie dobierał :evil:

Mi dobrał bardzo dobrze, a w dodatku jest uczciwy i wyrozumiały :D i tylko mi krew w żyłach wrze jak czytam takie głupoty :evil:

No nareszcie jakaś sensowna opinia. Też może się do niego wybiorę. Możesz npisać ile (przy refundacji z NFZ) trzeba zapłacić za soczewkę u dr Izdebskiego? ?

dasefx - Śro Lip 11, 2007 12:47 pm

Dwie soczewki kosztują 1000 zł i NFZ refunduje 70%, więc ja miałem do zapłacenia 300 zl
Zen - Pon Lip 16, 2007 10:27 pm

Słyszał ktoś może o Piotrze Jurowskim z Contact-Med'u w Łodzi?
robby37 - Śro Maj 26, 2010 5:38 pm

Łódż...to jak dla mnie raczej porazka. Moze komuś pomogli... Ja byłem w trzech gabinetach, gdzie dobieraja twarde soczewki, ale efekt wg mnie mizerny a ceny nie mniejsze niz w innych bardziej renomowanych osrodkach w Polsce. Polecam Optimed, bo maja umowe z NFZ, wiec w razie niepowodzenia zostanie chociaż wiecej grosza w kieszeni :wink: To tyle, jeśli chodzi o moje doswaidczenia w Łodzi...Osobiscie bedę próbował w innym miejscu
jarekp - Nie Lip 25, 2010 10:45 pm

okulistka która wykryła u mnie sr odradziła mi całkowicie łódź zaproponowała warszawę lub poznań. wybrałem poznań u pani doktor mańczak, dobry dojazd autostradą , jestem zadowolony choć nie ma refundacji nfz. od 5 dni mam soczewkę hybrydę jest zajefajnie nie ma takich problemłów jak z twardą soczewka, miałem ogromne problemy z doborem twardych soczewek i do tego nie lubiłem jej nosić.
Ament - Pią Sie 06, 2010 11:43 am

Ze 4 lata temu tez dobieralem soczewke u dr Izdebskiego i sluzyla mi bardzo dobrze jakies 3 lata. Moglaby pewnie i dluzej ale ja zgubilem :wink: Jesli chodzi o samego dr Izdebskiego to tez zlego slowa nie moge powiedziec - facet bardzo dokladny, w sumie 4 razy robil mi probne soczewki (w kazdej chodzilem po kilka dni) zanim dostalem finalna. Reazumujac caly proces troche trwal ale z soczewki bylem bardzo zadowolony jesli chodzi o korekte wzroku jak i kwestie mechaniczne (trwalosc, przepuszczalnosc itp...).
kasik2311 - Czw Lis 15, 2012 3:03 pm

Chciałabym wybrać sie do dr. Izdebskiego czy ktoś orietuje sie czy leczy jeszcze??? na jeszcze podpisana umowę z NFZ??? a moze ktos poleci mi lepszego okuliste od SR w łodzi??? Proszę o pomoc
Sandman - Śro Sty 27, 2016 1:39 pm

Odświeżę trochę temat :) Czy odwiedza to forum jakiś stożkowiec z Łodzi? Fajnie byłoby powymieniać się doświadczeniami z leczeniem w naszym mieście :)
Vent - Czw Kwi 26, 2018 10:14 am

Ja jestem z Łodzi, ale leczę się w Warszawie. Byłem tylko z dwa razy na topografii w Visiomedzie jeśli dobrze pamiętam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group