To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
KERATOCONUS
Forum przeznaczone dla osób ze stożkiem rogówki

Kliniki i gabinety specjalistyczne - Gabinet we Wrocławiu

Maria70 - Śro Lut 10, 2010 10:32 pm

Witam ! Muszę kolejny raz wymienić szkła nie wiem kogo wybrać ,może ktoś mi podpowie u kogo najlepiej ?
andriu - Czw Lut 11, 2010 6:05 pm

Ja też się wybieram, chciałbym do Vecerovej na Stawową ale kiedy próbowałem się zarejestrować usłyszałem ze pani doktór nie ma już terminów i mogę się wpisać jedynie na listę oczekujących :twisted: więc termin wizyty jest blizej nie określony, dlatego udam się chyba do WCO na Piwną, tylko że urzędująca tam pani doktor nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia, nie chciała mi dorobić większej soczewki (na czym mi zależy), na szczęscie jest tanio.
Maria70 - Czw Lut 11, 2010 9:21 pm

Dzięki , a na tej Piwnej mają umowę z Nfz ??
michal - Pią Lut 12, 2010 9:33 pm

Ja byłem 105 piąty na rezerwowej i przyjęła mnie po dwóch miesiącach
Oczywiście piszę o Vecerovej

andriu - Pon Lut 15, 2010 8:40 pm

Maria70 napisał/a:
Dzięki , a na tej Piwnej mają umowę z Nfz ??

Tak.

[ Dodano: Pon Lut 15, 2010 8:41 pm ]
michal napisał/a:
Ja byłem 105 piąty na rezerwowej i przyjęła mnie po dwóch miesiącach
Oczywiście piszę o Vecerovej

a jak jest potem w razie jakis wizyt kontrolnych, czy jak by soczewka byla do d... i trza by ją wymieniać, też rezerwowa?

michal - Śro Lut 17, 2010 9:26 pm

Jak na razie niemiałem tam soczewki źle dobranej a jak przychodzi soczewka to po prostu przyjezdżasz bez rejestracji i tej chorej kolejki .
Maria70 - Śro Lut 17, 2010 9:28 pm

Dzięki ,muszę gdzieś się wybrać ,ale jeszcze się nie zdecydowała, jak będziesz po wizycie na Piwnej to napisz jak tam jest............. Ja dobierałam kilka razy u Jaworskiego w Katowicach a ostatnio nie bardzo mi się tam podobała i ze dwa razy u Vecerowej na Stawowej tam było jednak lepiej ................. może teraz spróbuję na Piwnej .........
andriu - Pią Mar 19, 2010 6:41 pm

Zadzwoniłem dzisiaj jeszcze raz na Stawową żeby się zapisać na listę oczekujących a tu niespodzianka, bez problemu otrzynałem termin wizyty na połowę kwietnia :shock: czyżby wszyscy pacjenci..... ?
frosty24 - Czw Sie 05, 2010 4:37 pm

jestem tydzien po stwierdzeniu u mnie stozka, 31 sierpnia mam badania kwalifikacyjne na crossa w Eye laser center, czy ktos z was mial tam juz jakis zabieg robiony?
blant - Wto Wrz 14, 2010 10:07 pm

witam frosty,
ja też przymierzam się do cross linking w Eye Laser Center. Miałeś już może te badania kwalifikacyjne? A może jesteś już po zabiegu?

Pozdrawiam
Łukasz

PS
Ja też pochodzę z Głogowa.

frosty24 - Wto Wrz 14, 2010 11:40 pm

witam blant,
mialem juz badania, 20 wrzesnia mam zabieg

pozdrawiam
Tomek

[ Dodano: Wto Wrz 21, 2010 10:04 pm ]
wczoraj mialem zabieg, pierwsze 30 minut bylo nawet znosne, przy naswietlaniu juz wszystko zaczynalo mi dretwiec, zwlaszcza nogi i szyja, sam zabieg byl bezbolesny tylko denerwujace bylo to urzadzenie to przytrzymywania powiek, po zabiegu gdy przestaly dzialac srodki przeciwbolowe poczulem kluciew oku, ale nie bylo to takie straszne jak to niektorzy opisuja, moge to porownac do naswietlenia oczu przy spawaniu bez maski, kiedys to przerabialem wiec juz bylem zaprawiony, dzis juz nie czulem tego bolu, mam zamglone widzenie w oku ktore bylo poddane zabiegowi i zwiekszyla mi sie ilosc refleksow z jednego do czterech, mam nadzieje ze to jest tylko przejsciowe, gdyby ktos chcial o co s zapytac to chetnie pomoge

andriu - Sob Lut 17, 2018 10:20 pm

Po dluuuugiej przerwie odswierzam temat bo musze zmienic swoje 10 i 8 letnie soczewki na nowe :) jakie teraz polecacie gabinety we Wrocku, moze przez te kilka lat pojawili sie jacys nowi, zdolni lekarze i optometrysci dobierajacy dobre twardziele ?
glub - Nie Lut 18, 2018 11:08 pm

no to dowalileś tyle lat w jednych soczewkach :P
Julek - Czw Wrz 19, 2019 12:48 pm

Badanie wzroku we Wrocławiu wraz z kompleksową opieką i doradztwem okulisty znajdziesz we Wrocławski Centrum Okulistycznym. Na pewno coś zaradzą z tak długo znoszonymi soczewkami :)
maxx - Pon Wrz 23, 2019 2:31 pm

Julek napisał/a:
Badanie wzroku we Wrocławiu...


linkowanie na frazy typu exact match, szczególnie z forów - za dużo nie daje :) Nauczcie się robić SEO :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group