To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
KERATOCONUS
Forum przeznaczone dla osób ze stożkiem rogówki

Przeszczep rogówki - czy jest ktoś kto prowadzi samochód po przeszczepie

piotr h. - Sob Mar 31, 2012 2:54 pm
Temat postu: czy jest ktoś kto prowadzi samochód po przeszczepie
zamierzam poddac sie przeszczepowi bo chciałbym prowadzić samochód wieć temat mnie ciekawi.thx za odp
Kopiernik - Nie Kwi 15, 2012 6:07 pm

Prowadziłem samochód zarówno przed przeszczepem, jak i po.

Do U welcome!

jenderk - Nie Kwi 22, 2012 11:25 am

2 lata po przeszczepie zrobilem prawko wiec sie da i teraz jezdze bez problemu pomimo sporego astygmatyzmu auta i pasy widac bardzo dobrze jedynie nie jezdze po zmroku bo niestety szarych ludzi na szerej drodze ciezko wypatrzyc (nie ma to ja zasuwac w czarnym plaszczu po nieoswietlonej jezdni bez pobocza) wiec wole unikac nieszczesc. W dzien nie ma zadnego problemu czasem wydaje mi sie ze widze wiecej od niektorych ;D
OlekTonow - Sob Lis 03, 2012 5:18 pm

Czyli wszystko jest w porządku i nie stwarza to problemu?
deejay - Sob Lis 03, 2012 7:59 pm

jenderk napisał/a:
2 lata po przeszczepie zrobilem prawko wiec sie da i teraz jezdze bez problemu pomimo sporego astygmatyzmu auta i pasy widac bardzo dobrze jedynie nie jezdze po zmroku bo niestety szarych ludzi na szerej drodze ciezko wypatrzyc (nie ma to ja zasuwac w czarnym plaszczu po nieoswietlonej jezdni bez pobocza) wiec wole unikac nieszczesc. W dzien nie ma zadnego problemu czasem wydaje mi sie ze widze wiecej od niektorych ;D


tak jak bym to ja napisał:)

Baca - Czw Maj 30, 2013 9:44 pm

Ja prowadzę na pamięć i słuch w słoneczne dni jestem po przeszczepie 3 tyg temu ")
ale to tylko jak muszę i to na bardzo niedalekie odległości :)
a drugie oko ma 10% ostrości i tez kwalifikuje sie

Ale wiem i zdaje sobie sprawę że to nie jest mądre rozsądne i odpowiedzialne
ale jazda autem i motoryzacja to moje hobby pasja a teraz nawet dobrze roweru poskładać nie moge a co dopiero coś sobie przy autach zrobic..

Kazik - Pon Cze 03, 2013 10:41 am

Przy widzeniu jak w podpisie jeżdże bez problemu - również na motocyklu.
bereczek - Wto Sie 11, 2015 12:25 pm

ja słyszałem że nie wolno
gregorii12 - Wto Sie 18, 2015 10:46 pm

Ja nie mam problemów z prowadzeniem samochodu po przeszczepach (2010 i 2011r). W nocy unikam jazdy, bo faktycznie jest to problem, ale w ciągu dnia jest ok. Z tym, że mam strasznie wrażliwe oczy na światło słoneczne chociażby i bez dobrych okularów nie będę w mocno słoneczne dni prowadził samochodu.
andzia93 - Czw Wrz 27, 2018 3:20 pm

lekarz pozwolił mi prowadzić po przeszczepie rogówki prawe oko juz po 3 tygodniach :D
Margo - Pią Paź 26, 2018 11:12 pm

5 miesięcy po przeszczepie. Kieruję śmiało w dzień w nocy ostrożnie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group