KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
Krystian 


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 5
Wysłany: Śro Kwi 17, 2013 5:42 pm   Witam

Witam, stożek u mnie wykryto w tamtym roku, i teraz mam pare pytań, bo chodzę do szkoły na ślusarza i tam trzeba czasami spawać poszedłem na ten zawód aby zrobić sobie książeczke spawacze i iść gdzieś do pracy, ale jak szedłem do szkoły to jeszcze nie wiedziałem, że mam stożek, i teraz moje pytanie do was: Jak będe spawał to nie pogorszy mi się ten stożek???, bo wiecie czasami moge sobie oczy naświetlić i czy będzie mi się wtedy pogarszał wzrok??, narazie mam stożek na lewym oku, ale prawe też mi się pogarsza. Noszę soczewke twardą w lewym oku a w prawym narazie nie mam soczewki, pod koniec maja mam do doktora co leczy te stożki i mówił na ostatniej kontroli, że zobaczy czy stożek się dalej rozwija czy się zatrzymał czy teź może się poprawiło lewe oko ale bym chciał :) . A i jeszcze jedno pytanie czy długo będę musiał leczyć ten stożek??, mam dopiero 16 lat w pażdzierniku będę miał 17 ;) , proszę o odpowiedz. ;]


Pozdrawiam :)
 
 
deejay 


Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 71
Skąd: Oleszyce
Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 9:35 am   

pytania o spawanie do do okulisty:) a czy bedziesz długo leczył stożek hmmm mówia że to choroba na całe życie :)
_________________
@--,--'--
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: