KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
DR Marek Habela Warszawa
Autor Wiadomość
aiszia 

Rok wykrycia SR: 2012
Dołączyła: 15 Paź 2012
Posty: 3
Skąd: Torun
Wysłany: Pon Paź 15, 2012 2:37 pm   DR Marek Habela Warszawa

hej wszystkim

w sierpniu 2012 r, potwierdzono u mnie diagnoze stozka rogowki, poniewaz na stałe mieszkam w Toruniu, specjalista polecił mi na pierwszym etapie Dr Habela w Warszawie odnośnie doboru soczewek jak dobrego specjalistę od stożka rogówki.
Miał ktoś może już doświadczenie w doborze soczewek u tego specjalisty? Dziękuję z góry za informację.
 
 
Witek 


Rok wykrycia SR: 2002
Dołączył: 07 Cze 2005
Posty: 24
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 4:04 pm   

mogę powiedzieć ci ze jetsem zadowolony z Ryszarda Ścibiora z Warszawy, dobry specjalista a dodatkowo ma teraz refundacje
 
 
 
Aszi 


Rok wykrycia SR: 2013
Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 2:36 pm   Dr Habela

Mam podobne pytanie.

Czy ktoś z Was był na wizycie u dr Habeli?
Jeśli tak, to jak wyglądają koszty wszystkiego? Tzn wizyta i ewentualnie soczewki?
_________________
Asia
 
 
joannakowalik11 

Rok wykrycia SR: 2011
Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 47
Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 8:18 pm   ceny

Asia,zadzwon,telefony znajdziesz w Google.smiało pytaj!!Ceny sa rózne od 400-900 i wyzej....
wizyta od 110,- w górę....
 
 
Aszi 


Rok wykrycia SR: 2013
Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 9:05 pm   :)

Dziękuję za wiadomość.
Dzwoniłam już i wszystkiego się dowiedziałam :)
Niestety muszę zrezygnować z wizyty u dr Habeli, bo nie ma refundacji. Ale dziękuję za odpowiedź :)

Pozdrawiam!
_________________
Asia
 
 
vince 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 26
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 2:08 pm   

aiszia ja też jestem z Torunia i powiem szczerze, że nie słyszałem o tym dr. ? Swoje soczewki dobierałem najpierw w OkoLaser u chyba dokotr Grechuty, ale nie było refundacji więc aktualnie dobieram u dr Szymank - ACL Vision. Obydwa punkty w Warszawie.
Na chwilę obecną mogę polecić tego lekarza. Wiadomo czasem nie ma za dużo czasu dla każdego pacjenta, ale jak się go wypyta o wszystko to udziela odpowiedzi ;)
 
 
 
Aszi 


Rok wykrycia SR: 2013
Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 5:18 pm   :)

Dziękuję!

Już jestem zapisana u p. Ścibiora na ul. Żelaznej :) , ale dziękuję za namiary :)

Pozdrawiam wiosennie!!! :D
_________________
Asia
 
 
michall 

Rok wykrycia SR: 2011
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 6:23 pm   

Scibor niestety nie zna się zupełnie na hybrydach i dobiera tylko twardziele... :(
_________________
cross linking pod koniec 2011.
 
 
aiszia 

Rok wykrycia SR: 2012
Dołączyła: 15 Paź 2012
Posty: 3
Skąd: Torun
Wysłany: Pon Cze 17, 2013 3:39 pm   

hej

ja jadę ponownie do dr Habela, Pierwsza wizyta u mnie byla problemem, bo mam dość ostro nadwyrężoną akomodację oka. Za dużo pracuje przed komputerem. Dr Habela był ok,nie usiłował mi wcisnąć soczewek, bo mówil ze drogie- 1500 zł bez refundacji, ale kazal mi wrocic w lato, jak bede miej pracowala oczami i wiecej cwiczyc oczy poprzez zdejmowanie okular. Musze juz jechac, bo oczy nie daja rady w okularach i sie mecze. Dr Habela szukala mi okulistka na konferencji pytala kto ma doswiadczenie w doborze soczewek, oolecono jej Dr Habele. Jak bede po drugiej wizycie to sie odezwe.
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: