KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
przeszczep - problem...
Autor Wiadomość
Aureuska 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 2
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 10:54 am   przeszczep - problem...

Witam. Jestem tu nowa i mam do was gorącą prośbę.

Stożek wykryto u mnie w 2004 i nigdy nie podejrzewałam, że będę potrzebować przeszczepu. Jednak na wizycie u p. doktor w piątek okazało się, że mój stożek kwalifikuje się do przeszczepu i powinien być wykonany jak najwcześniej. Dostałam skierowanie do doktora Dobrowolskiego do Sosnowca. Dzisiaj tam zadzwoniłam i okazuje się, że na wizytę u doktora trzeba czekać rok...

W związku z tym moje pytanie. Da się ten czas jakoś przyśpieszyć czy muszę grzecznie stać w kolejce rok..? Może ktoś leczy się u doktora i jest w stanie mi powiedzieć czy przyjmuje prywatnie?

Z góry dzięki za odpowiedz :)
 
 
Baca


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 143
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 2:29 pm   

Aureuska napisał/a:
Dobrowolskiego do Sosnowca. Dzisiaj tam zadzwoniłam i okazuje się, że na wizytę u doktora trzeba czekać rok...

przepraszam ze nie na temat sale to chyba jakaś parodia i żarty....pewnie gdybys była rodziną, albo celebrytka, dobrze ustawiona osobą, ale wogule koleżanką doktora by sie miejsce wczesniej znalazło..szkoda słów poprostu.
 
 
stefanXX 

Rok wykrycia SR: 2003
Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 6
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 10:54 am   

Ja mam oczkiwania na jakieś 2 lata - przeszczep u doktora Wylęgały. Z tego co się dowiedziałem na ostatniej wizycie to są 2 listy. Jedna dla oczkujących, którzy funkcjonują (czyli 2 lata czekania), a druga dla nagłych wypadków np. z perforacją rogówki i tutaj zaczynają się schody, bo ludzie z wizją utraty wzroku muszą czekać nawet 9 miesięcy.
Jak Ci się spieszy, to możesz zapłacić i zrobić przeszczep w prywatnej klinice.
 
 
Aureuska 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 2
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 11:35 am   

Jeżeli chodzi o kolejki do przeszczepu to wiem że trzeba się o czekać.. problem w tym że mi każą czekać rok na samą wizytę żeby na przeszczep się zapisać. A co do prywatnej kliniki to nawet się nad tym nie zastanawiałam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: