KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
dr Wylęgała-Wasze opinie
Autor Wiadomość
anette989

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 20 Paź 2012
Posty: 2
Wysłany: Czw Wrz 05, 2013 7:22 pm   

ania08 Wylęgała zrobi Ci badania kwalifikacyjne, odeśle do domu z poleceniem,żeby czekać :/ Dajcie sobie spokój, szkoda czasu i przede wszystkim oczu

pokens CCL to zabieg utwardzenia rogówki, zatrzymuje chorobę. Nie poprawia ostrości widzenia (przynajmniej u mnie,ale podobno różnie bywa) Krótki, dość nieprzyjemny, ale u mnie przyniósł efekty-->stożek przestał postępować. Potem czekasz ok roku aż oczy w pełni się zagoją i wszczepiają ringi--> przynajmniej u mnie tak zadecydowano. Polecam Panią dr Uranię Tavanzi. Świetny lekarz (mówi po polsku :D ) Poświęciła mi wiele czasu cierpliwie odpowiadając na moje pytania. Koszt zabiegu CCL kosztuje 18 tyś koron (jakieś 3 tyś zł)
 
 
zyx

Rok wykrycia SR: 2015
Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 38
Wysłany: Wto Cze 02, 2015 9:10 pm   

Ktoś może był ostatnio u prof Wylęgała? Jak wyglądają terminy? Bo w Katowicach odległe, nawet dwa lata. Wie ktoś może czy gdzieś jeszcze prof przyjmuje?
 
 
goha73 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 62
Wysłany: Śro Cze 03, 2015 9:22 am   

przyjmuje prywatnie tel 32 785 68 70

zadzwoń ja czekam rok ...
_________________
goha
 
 
zyx

Rok wykrycia SR: 2015
Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 38
Wysłany: Czw Cze 29, 2017 12:17 pm   

Witam, czy ktoś ma aktualne informacje o gabinecie prof. E. Wylęgały? Ja półtora roku temu zarejestrowałem się, moja wizyta się zbliża i chciałem ją potwierdzić, ale nie mogę się od tygodnia dodzwonić, a drzwi gabinetu ostatnio były zamknięte. Ktoś coś wie? Z góry dziękuję.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: