KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Lekarze w Poznaniu
Autor Wiadomość
krzychu652

Rok wykrycia SR: 2009
Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 9
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 7:45 pm   Lekarze w Poznaniu

Witam. Czy moglibyście polecić mi dobrego fachowca od stożka rogówki w Poznaniu? Czy dr. J. Grzeszkowiak z Lexummedica to dobry fachowiec? Mam zaawansowany SR w lewym oku III stopień, i pan dr. stwierdził, ze coś trzeba z tym zrobić. Zaproponował mi Crosslinking lub Pierscienie + Crosslinking. Muszę podjąć decyzję. Stożek nie postępuje znacząco, jednak ponoć to ostatni dzwonek na zrobienie czegoś przy tym stopniu zaawansowania. Dodam, że nie mam problemu z doborem i noszeniem twardziela. Moglibyście się jakoś odnieść do tego na podstawie własnych doświadczeń, opinię o tym panie doktorze, ewentualnie polecić mi jakiegoś dobrego fachowca w Poznaniu ponieważ chciałbym to jeszcze z kimś skonsultować. Z góry dziękuję.
 
 
optotom 

Rok wykrycia SR: 2011
Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 39
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 9:56 pm   

W Poznaniu dr Halina Mańczak, jest to jedna z najlepszych specjalistów na świecie. Jest genialna we wszystkich soczewkach. Przyjeżdają do niej pacjenci z różnych krajów. Od kilkunastu lat jest również wykładowcom na zjazdach międzynarodowych. Bardzo dobry jest też mgr Wojciech Nowak. Wszystkie dane znajdziesz w google
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: