KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie krople polecacie?
Autor Wiadomość
all3n89 


Rok wykrycia SR: 2011
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 19
Wysłany: Czw Lis 07, 2013 11:55 am   Jakie krople polecacie?

Witajcie, otóż chciałbym się dowiedzieć jakie krople mogę stosować do oka po przeszczepie.Operacje miałem ok.2lata temu, przez jakiś czas stosowałem Dexamethason oraz Corneregel, lecz po ostatniej wizycie u lekarze a miała ona miejsce ok.5miesięcy temu nie używam już nic.Od pewnego czasu na oku po przeszczepie a dokładniej mówiąc na powiekach skóra zaczęła mi wysychać, tj.łuszczyć się oraz staje się zaczerwieniona.Nie używam żadnych soczewek kontaktowych ani okularów, przed komputerem siedzę dosyć często, no i poprawy w widzeniu na operowanym oku nadal nie widzę.Prosił bym o pomoc z racji tego że do szpitala gdzie miałem operacje mam dość kawałek drogi i kolejki że szkoda mówić :(

Pozdrawiam.
 
 
wojgp 

Rok wykrycia SR: 2005
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 149
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lis 07, 2013 6:39 pm   

W sumie wszystkie na bazie kwasu hialuronowego - np. Hyal Drop Multi
 
 
MEG

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 77
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Nie Lis 10, 2013 6:45 pm   

Systene Balance też dobry jest
 
 
 
alicarter 

Rok wykrycia SR: 2000
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 48
Skąd: Przemyśl
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 4:01 pm   Re: Jakie krople polecacie?

all3n89 napisał/a:
Witajcie, otóż chciałbym się dowiedzieć jakie krople mogę stosować do oka po przeszczepie.Operacje miałem ok.2lata temu, przez jakiś czas stosowałem Dexamethason oraz Corneregel, lecz po ostatniej wizycie u lekarze a miała ona miejsce ok.5miesięcy temu nie używam już nic.Od pewnego czasu na oku po przeszczepie a dokładniej mówiąc na powiekach skóra zaczęła mi wysychać, tj.łuszczyć się oraz staje się zaczerwieniona.Nie używam żadnych soczewek kontaktowych ani okularów, przed komputerem siedzę dosyć często, no i poprawy w widzeniu na operowanym oku nadal nie widzę.Prosił bym o pomoc z racji tego że do szpitala gdzie miałem operacje mam dość kawałek drogi i kolejki że szkoda mówić :(

Pozdrawiam.

Ja miałem przeszczep rogówki obu oczu. Wypróbowałem prawie wszystkie krople nawilżające i zdecydowanie na 1 miejscu stawiam THEALOZ , bardziej mi podchodza niz te z kwasem hialuronowym.
Ale żadne krople nawilżajace nie pozbawia cie problemu łuszczenia się skóry i zaczerwienia powiek. Masz najprawdopodobniej zapalenie brzegów powiek . Do objawów które opisałeś dodałbym jeszcze wypadanie rzęs. Mam rację?
A co do poprawy w widzeniu, to za bardzo nie masz co liczyć na to , astygmatyzm pooperacyjny już sie nie zmieni znacząco. Idz do rejonowego okulisty, może uda się dobrać okulary, a jak nie to wskazany byłby powrót do twardej soczewki. Przy okazji powie ci jak leczyc te powieki bo to nie jest taka prosta sprawa...
 
 
 
Vihaan23 

Rok wykrycia SR: 2000
Dołączył: 02 Sty 2021
Posty: 1
Wysłany: Sob Sty 02, 2021 3:01 pm   

Hejka wszystkim chciałbym się dowiedzieć jakie krople mogę stosować do oka po przeszczepie.
 
 
Manas

Rok wykrycia SR: 2000
Dołączył: 02 Sty 2021
Posty: 2
Wysłany: Sob Sty 02, 2021 6:29 pm   

Hej wszystkim chce się dowiedzieć jakie krople mogę stosować do oka po przeszczepie.
 
 
Kanti6587

Rok wykrycia SR: 2000
Dołączył: 04 Sty 2021
Posty: 1
Wysłany: Pon Sty 04, 2021 2:07 pm   

Dzień dobr miłego dnia chce się dowiedzieć jakie krople mogę stosować do oka po przeszczepie.
 
 
Tushar

Rok wykrycia SR: 2000
Dołączył: 04 Sty 2021
Posty: 1
Wysłany: Pon Sty 04, 2021 5:07 pm   

wszystkie na bazie kwasu hialuronowego
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: