KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Specjalista od Stożka w Lublinie
Autor Wiadomość
marcin_lublin 

Rok wykrycia SR: 2009
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 38
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 1:43 pm   

doktorek piszesz dlatego , ze mały ? karzeł czy coś innego niehalo? czy masz jakichs uraz do mężczyzn w białych fartuchach?
 
 
maddalena 


Rok wykrycia SR: 2011
Dołączyła: 25 Maj 2012
Posty: 31
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Paź 16, 2012 10:21 am   

Nic do niego nie mam. Nie było moją intencją nic "zdrożnego" Uraz?? trochę mam.
 
 
 
Grzesiek29

Rok wykrycia SR: 2009
Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 13
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 6:54 pm   

Witam dostałem skierowanie do szpitala w Lublinie na przeszczep rogówki zna ktoś może adres ? pozdrawiam

[ Dodano: Śro Paź 16, 2013 12:25 pm ]
Już adres mam, może chociaż ktoś jest Mi w stanie napisać ile czasu czekał na przeszczep w Lublinie. :mrgreen: POZDRAWIAM
 
 
Mefiusz 

Rok wykrycia SR: 2011
Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 13
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 7:26 pm   

maddalena napisał/a:
Okulistka, która wykryła u mnie stożek (dr. Frączak, bardzo dobra) skierowała mnie do doktor Baltaziak (ul. Kunickiego) Przyjmuje mnie we wtorki, bądź środy(wieczorem). Nie ma długich kolejek a to tylko dlatego, że u dr. Baltazaik, nie ma refundacji. Rzecz jest w tym, że zawsze wchodzę jako ostatnia, bo badanie trwa długo.
Przejdę do rzeczy najważniejszej, za soczewki zapłaciłam 1.000zł. Nie rozdzielałam mi na badanie, dobór itp. Dostałam płyn, gumkę do ściągania soczewek, pomimo że producent już nie daje do kompletu, dała mi od siebie.
Dowiadywałam się u jakiegoś doktorka Okomed na ul. Popiełuszki, to pobierał opłaty za pierwsze badanie, drugie i soczewki, łącznie koszt ok 1.800zł (nie wiem, jak to jest u niego z refundacją)


Jesteś zadowolona z wizyty u dr Baltaziak ? Ile kosztuje wizyta ? Można prosić dane kontaktowe.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: