KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Oftalmika Bydgoszcz
Autor Wiadomość
cyrylk

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 2
Wysłany: Sob Paź 20, 2012 12:31 pm   Oftalmika Bydgoszcz

Dobierają soczewki z refundacją NFZ. Oprócz tego robią cross-linking.
 
 
donatelka1978
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 10, 2014 10:29 pm   

Mialam tam dobierane soczewki które przesuwają sie po oku w kącik, jedna soczewka dzisiaj samoistnie wyskoczyła mi z oka i już jej nie znalazłam. ,,Cieszyłam'' się nimi 2 tygodnie. Ich noszenie sprawiało ogromy ból, nie mówię o dyskomforcie tylko o bólu. Soczewka na lewym oku średniopoprawiła wzrok, widzialam nadal za mgła i właśnie z tego oka wyskoczyła. Jutro spróbuję je reklamować chociaż wątpię czy cos wskuram bo jednej już nie mam. Straciłam niedawno pracę i nie staç mnie na nowe soczewki, na te sprzed dwóch tygodni się zapożyczyłam. Nie spodziewałam się że soczewka tak moze jezdzic po oku i wyskoczyć. Zaluje ze nie pojechalam do Krakowa. Pieniadze w bloto a nowych juz nie kupie.
 
 
joannakowalik11 

Rok wykrycia SR: 2011
Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 47
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 6:44 pm   oftalmika

Czy ktos jeszcze leczy się w Oftalmice ,w Bydgoszczy?Jakies opinie..może?
Stożkiem rogowki zajmuje sie dr Bartłomiej Kałużny....
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 6:36 pm   

byłem, obsłucga expresowa, średnio maja czas na pacjenta, kasa,czas, czas kasa, mam nadzieje , ze tam nie bede musiał tam wrócic. kiedys to była dobra klinika , dzis maszynka do zarabiania kasy.
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Maj 17, 2015 1:18 pm   

Niestety zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Ostatnio lekarz pierwszego kontaktu powiedział do mojej znajomej gdy uslyszał że leczy się w Oftalmice: A ma pani co w domu zastawić? Dodam tylko, że stożkiem zajmują się od niedawna. Moja lekarz okulista od razu powiedziała mi że przy tym schorzeniu trzeba szukać kliniki z dużym doświadczeniem. Odesłała mnie do Warszawy. W ogóle mam wrażenie, że polscy lekarze mało wiedzą o stożku, bo za każdym razem gdy trafię na jakiś oddzial szpitalny okulistyki zaraz wołają studentów i oglądają mnie jak małpę w cyrku. Niby schorzenie wcale nie takie rzadkie a okuliści czasem w ogóle nie wiedzą co to jest.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: