KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Sosnowiec - gabinet prywatny Twoje Oczy
Autor Wiadomość
AdiK 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 18 Kwi 2014
Posty: 39
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob Kwi 19, 2014 12:00 pm   Sosnowiec - gabinet prywatny Twoje Oczy

Ja osobiście śmigam zwykle do Sosnowca przychodnia Centrum okulistyczne "Twoje Oczy"
bardzo dobrze usprzętowiony przyjmuje tak dr Artur Pasternak.
Poza profesjonalizmem także nie drenuje kieszeni.

Dr n.med. Artur Pasternak jest absolwentem Wydziału Lekarskiego i Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.Uzyskał tytuł doktora nauk medycznych "Zastosowanie mitomycyny C w chirurgii refrakcyjnej". Specjalizuje się w leczeniu stożka rogówki oraz aplikacji skomplikowanych soczewek kontaktowych. W codziennej praktyce klinicznej wykonuje operacje siatkówki i szklistki (witrektomia) oraz chirurgicznego leczenia zaćmy. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne z zakresu doboru okularów progresywnych i korekcji dużego astygmatyzmu.

[ Dodano: Sob Wrz 26, 2015 12:23 pm ]
Wczoraj znów byłem fachowa pomoc i sensowne ceny za wizytę zapłaciłem 100 zł świetnie dobrał mi soczewki... Ostatnio u innego lekarza w Katosach zapłaciłem wiele więcej ,a czekałem ponad 5 h pomimo iż zapłaciłem prywatnie i umówiono mnie na konkretną godzinę...
Nie komentuje już terminu oczekiwania w Sosnowcu 2 tygodnie .....w Katowicach ponad miesiąc.

Już nie skomentuję ,że Pan Doktor z Katowic poświęcił mi 10 min... Miałem wrażenie ,że lecimy taśmowo ....A w Sosnowcu spokojnie , profesjonalnie .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: