KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Keraflex KXL
Autor Wiadomość
szefo1987 
Tomekk


Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 60
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Wysłany: Pon Sie 11, 2014 12:19 pm   

Ja juz mam ringi w LO ale rewelacji w moim przypadku nie ma ;/ grubosci mam odpowiednie z tego co wiem, poszukam moich dokumentow bo posiadam wszystkie skany topografie i t itp zawsze prosilem o kopie jakbym jechal do innych klinik, jako ze aktualnie mieszkam w manchester myslalem o tym keraflex bo z tego co wiedzialem obiecujaco sie zapowiada........... no ale jak sie nacyztasz 100 opini to juz nadzieja znika ;/
_________________
(-ToMeK-)
 
 
ptaszeek

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 189
Wysłany: Pon Sie 11, 2014 7:11 pm   

szefo1987 napisał/a:
Ja juz mam ringi w LO ale rewelacji w moim przypadku nie ma ;/ grubosci mam odpowiednie z tego co wiem, poszukam moich dokumentow bo posiadam wszystkie skany topografie i t itp zawsze prosilem o kopie jakbym jechal do innych klinik, jako ze aktualnie mieszkam w manchester myslalem o tym keraflex bo z tego co wiedzialem obiecujaco sie zapowiada........... no ale jak sie nacyztasz 100 opini to juz nadzieja znika ;/


bo trzeba wiedziec jedno nie ma jednej, szybkiej metody dla wszystkich!
tak naprawde, to wszystko to sa testy...

w przyszlosci beda znow kolejne metody...

Ja jestem po MyOring ale czekam, bo jeszcze za wczesnie by cos powiedziec.
Wierze, ze to mi wystarczy i zastapi przeszczep
 
 
 
szefo1987 
Tomekk


Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 60
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Wysłany: Pon Sie 11, 2014 11:15 pm   

No ja powiem szczeze ze o przeszczepie nie mysle i nie chce myslec jak narazie badam sie co pare lat na poczatku co 6 miesiecy to bylo, ale juz od 5 lat niby mam to rozpoznane i sie nic nie zmienia odpukac..........
Ringi mi daly tyle ze lepiej widze za dnia ale w nocy to jest ze tk apowiem gra swiatel ale to tez zalezy od dnia.....a raczej nocy.......

Generalnie zdaje sobie sprawe z tego ze to wszystko o czym sie mowie na tym forum to generalnie nic pewnego ale pomysl z tym keraflexm wydaje mi sie niezly tak samo to z tym lombardim czy jak on tam ma.
CHce sprobowac nie jestem materialista a dopoki moge zarabiac i cos oszczedzic to wole zainwestowac w zdrowie niz pozniej pluc sobie w twarz czemu tego np nie zrobilem.........
Mysle ze za w tym roku jeszce bede mial keraflex robiony ale to wszystko zalezy jak z kasa, aczkolwiek jak cos bede wiedzial to napisze i powiem jak to u mnie wygladalo czy warto czy nie ocenicie........
_________________
(-ToMeK-)
 
 
kaczor

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 07 Wrz 2013
Posty: 236
Wysłany: Śro Sie 13, 2014 8:28 pm   

Problemem nie jest kasa (przynajmniej dla mnie) ale fakt ze jak ci spierdola oko to juz moze nie dac sie go naprawic.
Lombardi jest we Wloszech po nacieciach jak cos pojdzie nie tak to sadzenie sie z nim byloby bardzo trudne i mozliwosci poprayw znikome (procz przeszczepu).
Jakby chodzilo o chirurgie malego palca u nogi to luz, mozna zaryzykowac najwyzej bedzie sie gorzej chodzilo ale oko to oko.
Takie jest moje zdanie oczywiscie, jak ktos juz zle widzi na jedno i ma male szanse zeby widziec lepiej to mzoe ryzykowac w sumie czemu nie
 
 
szefo1987 
Tomekk


Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 60
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Wysłany: Nie Lis 09, 2014 8:22 pm   

w sumie racja........

[ Dodano: Śro Sty 28, 2015 7:15 pm ]
Juz mialem sie umawiac na zabieg ale cos mnie wzielo zeby poczytac na forach angielskich jak to tam ludzie oceniaja i defakto odpuszczam bo wszyscy 100% negatyw i chca sie sadzic z tym dr z manchesteru zero wiadomosci na temat pozytywnego zabiegu!
_________________
(-ToMeK-)
 
 
Robert Robson 

Rok wykrycia SR: 2016
Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lut 03, 2019 12:33 pm   

Siemano, coś wiadomo więcej na temat tego keraflexu? Widzę, że minęło prawie 5 lat od ostatniego posta, więc może teraz więcej jest osób na forum po takim zabiegu? ;)
 
 
ptaszeek

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 189
Wysłany: Pon Lut 04, 2019 2:10 pm   

nie ma, wycofany, byl w miare skuteczny, ale na krotko...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: