KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
po zdjeciu szwow
Autor Wiadomość
Baca


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 143
Wysłany: Pią Wrz 26, 2014 10:56 am   po zdjeciu szwow

wszystko bylo tak piekni i ladnie swiat swiat mia barwy i konyuty , mocne kolory i wyrane ksztalty...
a we wtorek zdjecli mi ostatnie 7 szwow i WSZYSTKO SZLAG TRAFIL

nie mam ostrosci , nie widze dobrze, mowia mi ze tak moze byc pare dni ale nie wierze, Jak dotad wszystko bylo swietnie tak teraz dupa dupa dupa

moze ma ktos podobne doswiadczenia..kurde nie wiem co sie stalo ale nie mam ostrosci widzenia na oku a mialem ..jeszcze do wtorku rano

szkoda bo myslalem ze moze byc juz tylko lepiej a tu taki cios--kurde mozna sie podlamac, plany, rodzina, praca wszystko w momencie musi sie zmienic.. choc wierze ze to tylko przejsciowe ale nie wnie wiem...
doktor mowi ze tak musi byc na pare dniiii
ale ja tego nie kupuje

mieliscie podobna sytuacje p o zdjeciu szwow--zle mi nawet z kompa koszystac
 
 
Sandman 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 20 Lis 2013
Posty: 164
Wysłany: Pią Wrz 26, 2014 8:48 pm   

Ech, szkoda słyszeć :( Ale myślę, że faktycznie jest szansa, że rogówka złapała po zabiegu małego obrzęku i to psuje widzenie. Ja już dwa razy w tym roku wpadłem w ciężką panikę (bardzo trudna rekonwalescencja po crossie) ale za każdym razem jakoś z tego wychodziłem i te nerwy okazywały się niepotrzebne.. (chociaż też słabo widzę na to oko i na kompie trudno mi pracować i pewnie już tak zostanie). Wiem, że łatwo to mówić ale trzymam kciuki za to żebyś dał radę w spokoju poczekać i za Twoją rogówkę :)
 
 
endriu 

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 59
Wysłany: Sob Wrz 27, 2014 10:13 pm   

duzo osob tu pisalo ze po zdjeciu szwow wzrok siadal wiec to pewnie norma,czekaj czekaj czekaj i sie nie denerwoj,pomysl ze masz teraz zdrowa rogowke i moze laser i okulary
pozdrawiam
 
 
Baca


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 143
Wysłany: Nie Wrz 28, 2014 6:48 pm   

szybki update..z dnia na dzien powoli jakby coraz lepiej :)
ksiazke czytam:) coprawda literki sie troche zlewaja ale ciesze sie bo bylem zalamany w czwartek:P
jest better
 
 
ptaszeek

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 189
Wysłany: Nie Paź 05, 2014 6:01 pm   

Baca napisał/a:
szybki update..z dnia na dzien powoli jakby coraz lepiej :)
ksiazke czytam:) coprawda literki sie troche zlewaja ale ciesze sie bo bylem zalamany w czwartek:P
jest better


hej Baca,

powrocilo juz do stanu przed zdjeciem szwów?
 
 
 
aurer 

Rok wykrycia SR: 2011
Dołączył: 15 Lis 2013
Posty: 28
Wysłany: Pon Paź 13, 2014 7:14 pm   

Mi kilka miesiecy temu zdjeli szwy pojedyncze,dzis patrze w lustro i widze kawaleczek takiego przezroczystego "glutka" na rogowce..czyzby kawalek rogowki mi sie odkleil?.Wizyte mam w chooj daleko;/ i nie wiem czy isc na SOR z tym czy zadzwonic?.Dobrze,ze po korekcji laserowej lewego stozka widzenie jest takie jakie oczekiwalem.Co zrobic z tym "glutkiem"? ; ) :smile:
 
 
Antares 


Rok wykrycia SR: 1980
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 9
Wysłany: Pon Paź 13, 2014 7:35 pm   

Cześć moim zdaniem do lekarza zawsze to lepiej wiedzieć co się dzieje to nie ból zęba. Ale i tak podziwiam odwagę za korekcje...
 
 
ptaszeek

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 189
Wysłany: Pon Paź 13, 2014 8:22 pm   

aurer napisał/a:
Mi kilka miesiecy temu zdjeli szwy pojedyncze,dzis patrze w lustro i widze kawaleczek takiego przezroczystego "glutka" na rogowce..czyzby kawalek rogowki mi sie odkleil?.Wizyte mam w chooj daleko;/ i nie wiem czy isc na SOR z tym czy zadzwonic?.Dobrze,ze po korekcji laserowej lewego stozka widzenie jest takie jakie oczekiwalem.Co zrobic z tym "glutkiem"? ; ) :smile:


widzisz go zawsze, czy jak patrzysz pod roznym katem to on sie przesuwa ?
 
 
 
aurer 

Rok wykrycia SR: 2011
Dołączył: 15 Lis 2013
Posty: 28
Wysłany: Czw Paź 16, 2014 8:01 pm   

To nie jest kwestia widzenia.To jest po prostu odklejony kawalek platka rogowki ,ktory rusza sie podczas mrugania.Jutro jade z tym na sor.

[ Dodano: Sob Paź 18, 2014 7:16 pm ]
Na szczescie to nie byla odklejona rogowka.Tylko szew ciagly sie poluzowal.W trybie pilnym mi je usunieto.; ))
 
 
kanonier14 

Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 40
Wysłany: Pią Paź 24, 2014 3:07 pm   

Też za niedługo czeka mnie zdjęcie szwów . Nie moge się tego doczekać, bo podobno dopiero po zdjeciu szwów zaczyna sie tak naprawdę lepiej widzieć. :D
 
 
Margo 


Rok wykrycia SR: 2011
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 60
Wysłany: Nie Paź 26, 2014 10:18 pm   

Boże jak jak Wam zazdroszczę tego, że się zdecydowaliście i że już po jesteście.
 
 
wejnorek 

Rok wykrycia SR: 2011
Dołączył: 29 Paź 2014
Posty: 1
Wysłany: Śro Paź 29, 2014 9:44 am   

ja jestem jeszcze w kolejce..
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 641
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 29, 2014 10:39 am   

moja kolejka ma się wyjaśnić... bo ponoc wyleciałem z niej...
 
 
Baca


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 143
Wysłany: Nie Lis 09, 2014 7:06 pm   

ptaszeek napisał/a:
Baca napisał/a:
szybki update..z dnia na dzien powoli jakby coraz lepiej :)
ksiazke czytam:) coprawda literki sie troche zlewaja ale ciesze sie bo bylem zalamany w czwartek:P
jest better


hej Baca,

powrocilo juz do stanu przed zdjeciem szwów?

CZOLGIEM
nie wiem :)
w sumie to moze tak a moze jest lepiej albo gorzej..
liczby mi niebardzo mowia, generalnie widze ..czasami bardzo dobrze czasami slabiej..
pracuje przy komputerze z ludzmi, obsluguje klientow jezdze aurtem w dzien, widze ile zaplacic za paliwo i jego cene na dystrybutorze, ceny w supermarkecie tez widze :)znaki drogowe i rejestracje aut, czasami jest jakby gorszy dzien czas, czasami w ciagu dnia wzrok faluje, raz dobrze, gorzej, bardzo dobrze ze az glowa boli od kontrastu..
ale jest progres..
ide teraz do lekrza tu w anglii i moze jakas korekcja bedzie a w przyszlym roku oko prawe i wtedy to juz bedzie fantastycznie :PPP
 
 
ptaszeek

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 189
Wysłany: Nie Lis 09, 2014 7:11 pm   

Baca napisał/a:
ptaszeek napisał/a:
Baca napisał/a:
szybki update..z dnia na dzien powoli jakby coraz lepiej :)
ksiazke czytam:) coprawda literki sie troche zlewaja ale ciesze sie bo bylem zalamany w czwartek:P
jest better


hej Baca,

powrocilo juz do stanu przed zdjeciem szwów?

CZOLGIEM
nie wiem :)
w sumie to moze tak a moze jest lepiej albo gorzej..
liczby mi niebardzo mowia, generalnie widze ..czasami bardzo dobrze czasami slabiej..
pracuje przy komputerze z ludzmi, obsluguje klientow jezdze aurtem w dzien, widze ile zaplacic za paliwo i jego cene na dystrybutorze, ceny w supermarkecie tez widze :)znaki drogowe i rejestracje aut, czasami jest jakby gorszy dzien czas, czasami w ciagu dnia wzrok faluje, raz dobrze, gorzej, bardzo dobrze ze az glowa boli od kontrastu..
ale jest progres..
ide teraz do lekrza tu w anglii i moze jakas korekcja bedzie a w przyszlym roku oko prawe i wtedy to juz bedzie fantastycznie :PPP


no to masz tak jak ja po 3 miesiacach od wszczepienia MyOringu... kalejdoskop widzenia...

Unormuje sie poc czasie i u ciebie i u mnie wirze w to!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: