KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Sół fizjologiczna
Autor Wiadomość
bazooka 


Rok wykrycia SR: 2005
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 155
Skąd: Rumia / Gdynia
Wysłany: Pią Wrz 26, 2014 9:46 pm   

glub, kto Ci powiedział o odbiałczaniu - Ty sobie czy Twój lekarz :?:
Jeśli to pierwsze nie mamy o czym rozmawiać - jeśli to drugie - przeczytaj co napisałem wyżej.
I bardzo proszę byś mnie nie oceniał, bo niczego nie narażam... to jest taki sam temat, jak temat tego czym jest dla niektórych noszenie twardych soczewek - w tych tematach jakoś nie widziałem byś był taki aktywny, a są tu tacy, co oceniają "Nas" inaczej...
_________________
...noszę soczewki twarde:
OL - stożek stadium III - widzenie bez soczewek: 20%, w soczewkach: 95%
OP - stożek stadium II - widzenie bez soczewek: 40%, w soczewkach: 95% [9.09.14 => poprawa o 0,5 dioptrii - można wymienić soczewkę na słabszą!]
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 27, 2014 7:35 am   

a ty swoje...

dr Szymanek mówił o potrzebie odbialczania tabletkami enzymatycznymi obok mydełka.
i dr Koziak też.

PS w dziedzinie oceniania zrobileś to pierwszy.

po drugie. pytanie mefiusza dotyczyło płynów do hybryd a ty piszesz o twardych więc nie na temat. Bostonem i mydełkami byś zniszczył hybrydy.
 
 
bazooka 


Rok wykrycia SR: 2005
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 155
Skąd: Rumia / Gdynia
Wysłany: Sob Wrz 27, 2014 3:44 pm   

Po drugie: przyznaję się do błędu, nie zwróciłem uwagi, że kolega pisał o hybrydach :oops:

Po pierwsze, oceniłeś mnie i wyliczałeś mi czym ryzykuję, a tego nie lubię...

Poza tym kompletnie nie obchodzą mnie opinie lekarzy, którzy mnie nie widzieli na oczy i nie znają mojej historii choroby, mojego stożka itp itd - kompletnie abstrahujesz od tego co napisałem, że wymieniamy się poglądami - ja se mogę przeczytać co powiedzieli Tobie, ale stosować się nigdy do niczego co napisane w internecie nie mam zamiaru i apeluje by nikt tego nie robił, nawet jeśli będzie 10:1 dla przytoczonej tu opinii Dr Szymanka.

Dlatego nigdzie nie używam zwrotów: "radzę", "nie rób tak" czy "rób tak" - to co piszę, staram się luźno wkomponować w wątek - podejście takie jak Twoje zmusza mnie do zmiany tonu wypowiedzi, za co czytających ten temat, przepraszam.
_________________
...noszę soczewki twarde:
OL - stożek stadium III - widzenie bez soczewek: 20%, w soczewkach: 95%
OP - stożek stadium II - widzenie bez soczewek: 40%, w soczewkach: 95% [9.09.14 => poprawa o 0,5 dioptrii - można wymienić soczewkę na słabszą!]
 
 
rozek 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 1
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 10:45 am   

ja używam Hyabak i nie jest źle :/
 
 
konus 

Rok wykrycia SR: 2009
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 2
Wysłany: Czw Paź 02, 2014 11:21 am   

Hyabak mnie drażni, sól fizjologiczna najpewniejsza, jeszcze po niej nic nie miałem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: