KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
lagunamedical CROSS LINKING
Autor Wiadomość
kamgru
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 03, 2014 6:31 pm   lagunamedical CROSS LINKING

Witam. Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia z nimi? Na forum jest jedna opinia ale to mało. Z tego co widziałem mają skromne doświadczenie w sieci można doszukać się informacji, że robili 30 zabiegów. Lewe oko robiłem w 2008 roku na Ceglanej tam też byłem teraz na kontroli. Z moim prawym nie jest dobrze i muszę działać. Mieszkam w Koszalinie i dojazdy do Katowic to jest naprawdę męczarnia dlatego rozważam Gdynię. Gdyby ktoś z was mógł coś powiedzieć byłbym wdzięczny. Druga sprawa to czy ten zabieg robią gdzieś w Poznaniu tam opcjonalnie też bym mógł jeździć. Zdaje sobie sprawę, że na Ceglanej mają największe doświadczenie w Polsce i sam nie wiem co robić. Wydaje się, że Cross Linking to dosyć prosty zabieg. Proszę dajcie znać.

Docelowo chciałbym też mieć takie miejsce w pobliżu w razie kontroli itd. Muszę też dobrać jedną soczewkę hybrydową na lewe oko czy tam się tym również zajmują?
 
 
Bychol 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 43
Wysłany: Czw Sty 01, 2015 3:04 pm   

ja oczywiście mogę polecić laguna medical crossa miałem w kwietniu, ogólnie cross to prosty zabieg, i raczej doświadczenie nie ma większego znaczenia tu raczej bardziej gra rola konkretnej osoby bo u każdego inaczej stożek zachowuje się po crosie, najlepiej umów się i tyle, a i polecam odrazu umawiać się z dr. Sykstus Holeksa wszystko rzeczowo wyjaśni itd.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: