KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Xlinking - WARSZAWA
Autor Wiadomość
domgra08

Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 28 Lip 2013
Posty: 7
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 9:27 pm   Xlinking - WARSZAWA

Witam was serdecznie!

Słowem wstępu, pomimo tego, że dopiero od trzech lat jestem szczęśliwym posiadaczem stożka rogówki, odwiedziłem już kilka gabinetów lekarskich oraz miałem na oczach kilka rodzai soczewek. Jeśli chodzi o moje odczucia, sprawdziły się soczewki hybrydowe + płyn menicare. Widzę bardzo dobrze. Co dziwne w oku gdzie stożek jest dużo większy, wiedzę znacznie lepiej, niż w OP, gdzie stożek jest naprawdę niewielki.

Przymierzam się do zabiegu XL. Bardzo proszę o rzetelne opinie. Mam na myśli cenę zabiegu, sam zabieg, jak i oczywiście efekty (po tygodniu, miesiącu, trzech miesiącach, roku).

Jeśli jesteście skłonni polecić inny gabinet w Polsce, bardzo chętnie wysłucham waszych opinii. Jestem to dla mnie bardzo ważne, z góry bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)

Dominik 23l
 
 
AdamSiedlce 

Rok wykrycia SR: 2015
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 67
Skąd: Siedlce
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 9:45 pm   

Witam. Kwestia crossa jest o tyle dziwna ze ilu specjalistów to tyle teorii. W moim przypadku nie podając nazwisk jeden z warszawskich specjalistów zalecał mi crossa na lepsze oko a dziś wybrałem się na konsultacje do innego specjalisty i stwierdził żeby nie robiąc crossa w moim wieku na lepsze oko.stwierdził ze jak bym miał 18 lat to owszem ale w wielu 28 lat to on by nie robił bo nie ma podstaw. Zawsze ostateczna decyzja zależy do ciebie. Ja sam chyba dochodzę do wniosku ze to jest dla paru specjalistów dochodowy interes...
ciężkie jest nas los
_________________
Zanim zgine chce czuć ze żyje
 
 
nawal

Rok wykrycia SR: 1854
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 2
Wysłany: Pią Maj 22, 2015 1:28 pm   

Pewnie że interes jak się patrzy :) kopalnia hajsu.
 
 
goha73 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 62
Wysłany: Pią Maj 22, 2015 2:01 pm   

my jesteśmy pod opieką oko laser w Wwie na razie jest ok
 
 
dymeczka24 

Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 20
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: Sob Maj 23, 2015 1:11 pm   

Witam odnosnie croslinkingu polecam ci Eye Laser Center we Wroclawiu i dr Oxane Borisova sam mialem crosa na ktorego zdecydowalem sie wlasnie tam Co do ceny zabiegu to tak ze zdjeciem nablonka 1600 zl bez sciagania 1900 zl zabieg bezbolesny trwal okolo godziny po zabiegu dostajesz wszystkie instrukcje i dokumenty zwiazane z zabiegiem a takze leki za darmo wizyty do pol roku od zabiegu sa tez darmowe. Ja na zabieg czekalem miesiac czasu pierwsza kontrola byla p[o 4 dniach poniewaz zdjeta zostala opatrunkowa soczewka potem po tygodniu nastepna wizyta byla po miesiacu dalej po 3 mies i po pol roku od zabiegu i z kazda wizyta bylo coraz lepiej widzenie ktore przed zabiegiem bylo kiepskie poprawialo sie i stozek narazie zostal powstrzymany rogowka wyglada bardzo dobrze nawet troche sie splaszczyla poprawiajac widzenie. Ogolnie personel przemily lekarze fachowcy znajacy sie na swojej robocie gabinety wyposazone w dobry sprzet i brak dlugiego zmudnego czekania w kolejce. W dniu zabiegu powtorks bsdan i zas juz tylko zabieg niema sie czego bac lepiej zrobic to i zatrzymac to diabelstwo poki jeszcze czas. W razie pytan sluze pomoca pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: