KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Siłownia a przeszczep rogówki
Autor Wiadomość
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 31, 2015 10:35 am   

Oho, a ty @lukaszf tez specjalista jestes czy tak pierdzielisz bez sensu trzypotrzy?

Napierdalanie na silce jest tak samobez sensu jak twoje trolowanie. Dla zdrowego czlowieka siłka jest niezdrowa a co dopiero dla chorego.

Rehabilituje sie teraz na kregoslup. Moja fizjoterapeutka tez mowi ze siłka to zło.
Nigdzie nie pisze by Nie ćwiczyć. Tylko mądrze cwiczyc a siłka mądra nie jest.
Teraz modny jest crossfit.

Czytaj ze rozumieniem, choc widze ze Cie to przerasta.
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Pon Cze 01, 2015 9:22 am   

w oczach robisz cisnienie jak wyciskasz ciezary, Twoja sprawa, mowimy Ci nie po to zebys sie ciskał. zrobisz co chcesz.
moze i Ci sie nic nie stanie ale jak Ci sie pojawi progres to wiń siebie.
Przyszedłeś pytac chyba tylko po to zeby usłyszec , ze mozesz pakowac i tylko to chcesz usłyszeć
Rób jak chcesz. mozliwe , ze Ci sie nic nie stanie.
Twoje oczy.
 
 
Jawor210 

Rok wykrycia SR: 2014
Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 14, 2015 12:56 pm   

Przyszedłem pytać o to czy mogę, patrząc na wasze odpowiedzi wnioskuje, że nie xD
Jestem teraz po przeszczepie więc rok z życia mam wyjęty. Uważać na siebie nie wysilać się unikać wiatru, kurzu, wody morskiej, no i wysiłku. Tutaj dostałem zakaz od samej chirurg Madejewskiej. Rozmawiałem z nią i powiedziała, że za rok jak wszystko bd w porządku mogę iść spróbwać bo nie powinno mi sie nic stać, a jak coś bd się złego dziać to na wizycie kontrolnej to sprawdzą i wtedy pożegnam się na zawsze. Natomiast mam pytanie, bo na lewym oku tez mam SR ale widzę bardzo dobrze i nie chce żeby przez siłownie się to pogorszyło. Czy crosslinking powstrzyma dalszy progres? Bo przeszczepu na drugim oku mogę się nie doczekać. Teraz jestem niepełnoletni to byłem na liście pilnych do zabiegu. 3 dni po zapisaniu dzwonili ze maja rogówke, ale odmówiłem bo była zbyt stara. Na moje szczęście 3 tyg później dostałem 9 letnią rógwke i teraz tylko liczyć że nie bd odrzutu.
Wracając do sportu, co wy robicie by dobrze wyglądać? Bo za kilka lat nie chce mieć dużej nadwagi, i problemy z własną samooceną xD Prócz biegania, jest coś gdzie bym mógł troche przypakować?
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Nie Cze 14, 2015 3:32 pm   

Wez wyluzuj. Poczekaj kilka miesiecy i sam bedziesz wiedzial co mozesz a czego nie.
 
 
endriu1

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 65
Wysłany: Nie Cze 14, 2015 6:01 pm   

nie masz roku wyjętego z życia tylko ten rok po przeszczepie jest twoja inwestycja w cale twoje życie i tylko od ciebie będzie zależeć czy będziesz dobrze widział(dobrze się odżywiaj,nie siedź dużo przed kompem a na pewno nie czytaj nas stozkowcow bo my już mamy manie żeby nic nie robić i myśl zawsze ze jutro ujrzysz dzień bez stożków) i pamiętaj o jednym,ktoś umarł byś widział a nawet nie oślepł wiec dbaj o ta rogówkę .
 
 
Jawor210 

Rok wykrycia SR: 2014
Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 14, 2015 7:16 pm   

I to jest odpowiedzieć xD
Nic więcej nie chce wiedzieć i dziękuje wam za wszystkie odpowiedzi.
Życzę wam wszystkiego dobrego :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: