KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Wrocławskie EYE-LASER CENTER
Autor Wiadomość
Niebieska 


Rok wykrycia SR: 2011
Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 9:55 pm   Wrocławskie EYE-LASER CENTER

Witam!
Czy ktoś z Was miał niedawno robiony zabieg cross-linking w EYE-LASER CENTER we Wrocławiu?
Serdecznie pozdrawiam
 
 
frosty24 

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie Sie 14, 2011 10:37 pm   

hej :mrgreen:

mialem robiony zabieg ale we wrzesniu minie rok wiec nie wiem czy jestem w kregu zainteresowan :wink:
 
 
 
Niebieska 


Rok wykrycia SR: 2011
Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 1:01 am   

Aha, a jakie są Twoje odczucia, jest nastąpiła stabilizacja SR, czy to jeszcze za wcześnie, żeby coś stwierdzić? Jaka atmosfera, i jaka jakoś usług, podejście do pacjenta?
 
 
frosty24 

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: Głogów
Wysłany: Pią Sie 19, 2011 4:03 pm   

moje odczucia sa swietne, wzrok w oku na ktorym by lrobiony zabieg znacznie sie poprawil, widze nim teraz znacznie lepiej niz przed zabiegiem widzialem okiem lewym [a ono bylo lepsze] stabilizacja nastapila juz po 3 miesiacach i od tamtej pory jest ok :)
atmosfera jest bardzo przyjemna, jakosc uslug mnie zadowolila i to co najwazniejsze to podejscie do pacjenta tez maja swietne
osobiscie za kazdym razem gdy sie tam udaje nie czuje sie jakbym szedl do lekarza, jest po prostu inaczej niz przewaznie w tego typu miejscach
naprawde polecam
 
 
 
Niebieska 


Rok wykrycia SR: 2011
Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Sie 19, 2011 6:51 pm   

Aha, ja poczekam jeszcze do stycznia, do badania kontrolnego, żeby zobaczyć czy mam progres i jak duży. W lipcu mi wykryli stożek i nie można powiedzieć, jak szybko postępuje i czy postępuje jeszcze. Tzn chcę odczekać jakiś dłuższy okres czasu,żeby coś konkretniej powiedzieć. Na razie dzięki Bogu starczają mi okulary i oby tak zostało już do końca. Do póki jest możliwość nieingerowania w oko, to nie chciałabym tego robić. Jak zaawansowany miałeś stożek przed zabiegiem? Ja mam OL mały stożek (+4) w OP jeszcze nie ma stożka, ale też mam już tam korekcję okularami (-1,75).
 
 
frosty24 

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 4:31 pm   

ja juz mialem mocno zaawansowanego stozka w obu oczach tak ze okulary by mi sie na nic nie zdaly
 
 
 
Niebieska 


Rok wykrycia SR: 2011
Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 7:33 pm   

A teraz nosisz soczewki, czy okulary po zabiegu starczają?
 
 
frosty24 

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: Głogów
Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 4:28 pm   

nie nosze ani okularow ani soczewek, nie jest az taz zle, przyzwyczailem sie do swoich refleksow, gdybym chcial je zlikwidowac to tylko przez soczewki
w przyszlym roku chyba sprawie sobie okulary ale tlyko dlatego zeby wyostrzyc sobie wzrok bo czasami zmiany cisnienia sprawiaja ze widze gorzej
 
 
 
dymeczka24 

Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 20
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: Sob Lip 25, 2015 4:50 pm   

Mialem tam crosslinking pol roku temu i szczerze polecam stozek powstrzymany nastapilo znaczne splaszczenie rogowki oraz poprawa widzenia.Miejsce godne polecenia
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Nie Lip 26, 2015 10:56 am   

frosty24 napisał/a:
nie nosze ani okularow ani soczewek, nie jest az taz zle, przyzwyczailem sie do swoich refleksow, gdybym chcial je zlikwidowac to tylko przez soczewki
w przyszlym roku chyba sprawie sobie okulary ale tlyko dlatego zeby wyostrzyc sobie wzrok bo czasami zmiany cisnienia sprawiaja ze widze gorzej

mam tak samo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: