KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Moorfields Eye Hospital London - przyjechalem :P
Autor Wiadomość
Baca


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 143
  Wysłany: Czw Maj 21, 2015 11:38 pm   Moorfields Eye Hospital London - przyjechalem :P

Witajcie..
Dawno mnie nie bylo ale kurde dni dlugie to korzystam i dzialam na maxa..
Jak pewnie czesc wie mialem przeszczep w maju 2013 w Pradze a nastepny mialem miec wLipcu ale przeniesion y jest na wrzesnien..

W lutym tego roku postanwilem ze poprosze o wizyte w Moorfield --znany szpital w UK , podono najlepszy tutaj- Bylem juz raz na konferencji i o stozku i panowie Doktorzy opowiadali o metodach co sie w glownie nawet niemiesza mie--to Tutaj wlasnie Pan odzyskal wzrok po tym jak mu wszczepili pod policzek zeba :)
Ateraz ja jade-- nie na przeszczep ..ale glownie zobaczyymy co mi powiedz, chce zeby mieli mnie pod kontrola po drugim przeszczepie zebym nie musial smigac odrazu do Czech bo mieszkam w Anglii :)
Generalnie chodzi mi o metody korekcji po przeszczepie co moga mi zaoferowac, jakie maja mozliwosci..bo sprzet i pieniadze na badania to wiem ze maja :) bo nawet jest jeden <charity shop--keratoconus research>Lumpeks u mnie w miesie-- tylko ze naprawde fajne ciuchy od ludzi co je oddaja , Panie tam pracuja zadarmo , ciuchy oddajemy zadarmo , ksiazki plyty wszystko co jest dobre niezniszczone nam niepotrzebne ale wciaz uzyteczne..
dam znac co i jak po wizycie..poatrzcie na pism a sobie z jakimi doktorami moze ktos ich zna :D



[ Dodano: Pią Maj 22, 2015 8:12 pm ]
git majonez--jestem mega mega zadowolony--ide na bronka--ale na niego ie zaglosuje

wybor kliniki w czechach byl strzalem w 10---
dzis w moorfields wszyscy mi gratulowali i nadziwic sie nie mogli z mojego oczka :) a mojego doktora martina filipca dobrze znaja i chwala :P
.
 
 
Yo87 

Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 41
Skąd: Bobrowniki/Braintree
Wysłany: Pią Sie 21, 2015 1:52 am   

Witam.
Zeby nie dublowac watkow napisze tutaj.
21.09.2015 mam zaplanowana wizyte w Moorfields. Tworze liste pytan, bo bede przyjety przez specjaliste, ktory nie bedzie mial zadnego interesu w polecaniu swojej metody. Jezeli ktos chce czegos sie dowiedziec moze wpisac tutaj, a ja postaram sie zaytac i podzielic wiedza z Wami. Jak na razie to chce zapytac o:

1. Co sadzi o metodach nacinaniu rogowki? (Lombardi, Artsybashev(ktos jeszcze moze) )
2. Czy ma wiedze o innych godnych polecenia rozwiazaniach(np. Tsubota)?
3. Czy CXL i ICL to rzeczywiscie bezpieczne rozwiazanie mocno polepszajace widzenie?
4. Co w koncu z Keraflexem(na brytyjskim forum klinika 20-20 z Manchesteru miala bardza zla prase jesli chodzi o wyniki, a np trafilem na opisy, ze po zabiegu w innych klinikach jest super. Niestety nie wiem co dzieje sie po czasie dluzszym niz kilka miesiecy)?
5. MyOring - co sadza o tym.l

Nie ma glupich pytan, tylko glupie odpowiedzi. Jezeli ktos chce moze wyslac pw :)

Pozdrawiam!
_________________
Zycie jest jak transwestyta. Wszystko pięknie, ładnie a tu c%&!...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: