KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: damdam
Wto Sty 11, 2011 9:20 pm
Klinika Oka Katowice ul. Ceglana
Autor Wiadomość
monika76 

Rok wykrycia SR: 2003
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: włocławek
Wysłany: Pią Sty 07, 2011 1:04 pm   Klinika Oka Katowice ul. Ceglana

Czy ktoś wie co się dzieje w Klinice Oka na Ceglanej w Katowicach. Dzwonię już od tygodnia, nikt tam nie odbiera. Ciągle sygnał zajętości, dzieje się tak w rejestracji ogólnej i stożkowej.
Moje numery do Katowic to 32 3581498, 32 3581499. Centrala ogólna też nie reaguje. Dzięki za pomoc.
_________________
monika
 
 
 
MEG

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 77
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 10:54 am   

Hej, Moniko, ja rejestrowałam sie na Ceglanej w grudniu 2010, początkowo była mowa, że 15.12 są zapisy, jak tego dnia zadzwoniłam pod nr-323581200-
to powiedziano mi, że od pon-czyli 20.12 i co mi poradzono, że faksem moge sie umówić, zazanczyć najdogodniejszą dla mnie godizne z racji przyjazdu z Poznania i miesiąc,
tak zrobiłam, na 2 dni później pani z dziłau rozliczeń (bie wiem czemu stamtąd-pewnie odevrała fx), wyznaczyła termin już na 12.01.2011 na 13, jak sobie zażyczyłam (!!!) do p.dr Spychałowicz, urządzał ,mnie ten termin, bo 8.02 mam wizyte do anestezjologa pod katem przeszczepu, a 18.01.2011 miałam mieć zabieg na oko przy zaćmie wtóren i chciałam się poradzić innemu spec.czy zrobić no i czy ten przeszczep to już teraz ostatecznosć.
Dwa dni przed terminem wizyty-10.01.2011 zadzwoniłam czy aktualne-nie zostałam zarejestrowana wcale.
Dziś jako osoba pracująca w służbie zdrowia, w rejestracji zresztą, zrobiłabym inaczej, pojechała tam przy rejestrowaniu sie wzięła kartkę z terminem i poprosiła o podpisanie eis rejestrującej, bo tak inaczej winnego nie znajdę.
Uznaje, że jednak tak miało być, teraz czekam, bo czekam sporo, do Kolejowego Szpitala na sierpień, ale przez wzgląd na mikrokeratom, oby było warto...
 
 
 
gorhan 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 39
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto Lis 10, 2015 2:01 pm   

Drodzy stożkowcy, czy ktoś zna numer do kliniki? Konkretnie chodzi mi o tę część wyodrębnioną, w miejscu pokoi 801-810, w zeszłym roku na wizycie powiedziano mi abym bezpośrednio tam się zapisywał, niestety po paru przeprowadzkach nie mam pojęcia gdzie jest kartka z danymi kontaktowymi do tego niezbędnymi. Czy ktoś może pomóc?
_________________
A Bóg wszelkiej łaski, Ten, który powołał was do wiecznej swojej chwały w Chrystusie, gdy trochę pocierpicie, sam was udoskonali, utwierdzi, umocni i ugruntuje.
1P 5,10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: