KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
soczewki miekkie
Autor Wiadomość
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Nie Paź 04, 2015 8:21 pm   soczewki miekkie

tak mi sie przypomniało, moze ktos miał takie samo doświadczenie.
Kiedys nosiłem miękkie soczewki od Koziaka na astygmatyzm, w sumie możne by sie zebrało tego z 40 godzin a soczewek poszło chyba z 10 :)
a pytanie mam następujące.
jak założyłem wszystko było super, no może prawie super, na pewno lepiej niz bez nich ale po kilku godzinach one mi jakby wysychały, musiałem sporo ziewać, zeby trzymały wilgoć a na koniec czasem wypadały z tego wyschnięcia, czy to było normalne czy jakiś popełniałem błąd w sztuce. dzięki z sugestie,
 
 
Rebatltyiers

Rok wykrycia SR: 1992
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 1
Wysłany: Wto Lis 17, 2015 9:16 am   

Ja cały czas nosze sobie soczewki i nie mam z tym problemu a zamawiam z internetu, warto sobie to ogarnąć i pójść do optyka.
_________________
Polecam - soczewki kontaktowe sklep
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Lis 17, 2015 7:14 pm   

Gdy próbowali mi dobrać soczewki twarde stwierdzili że mam tak silny odruch rogówkowy że najpierw zaczniemy od miekkich żeby przyzwyczaić oko że coś na nim siedzi. Miekkie soczewki nie tylko wysychały i wypadały ale w tym gorszym oku z dużym stożkiem miękka soczewka zwijała się w rulonik. Lekarz powiedział że pierwszy raz coś takiego widzi. I na tym się pomoc tego lekarza skończyła a ja szukałam dalej pomocy. I jej nie znalazłam w PL..
 
 
Werbrins

Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 1
Wysłany: Pon Lis 30, 2015 8:29 am   

witam mógłby mi ktoś polecić jakieś tanie soczewki kontaktowe ? Sam nie wiem jakie wybrać tego jest tyle... Nawet są sklepy internetowe z tym, czy lepiej spytać specjalisty? Z góry dziękuję za pomoc.
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Pon Lis 30, 2015 12:53 pm   

Witam,
Sprawdzal ktos kerasoft?
http://www.soczewki.biz/m...rasoftr-ic.html
 
 
Juliaa 

Rok wykrycia SR: 2015
Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 1
Wysłany: Śro Gru 02, 2015 3:06 pm   

Werbrins napisał/a:
witam mógłby mi ktoś polecić jakieś tanie soczewki kontaktowe ? Sam nie wiem jakie wybrać tego jest tyle... Nawet są sklepy internetowe z tym, czy lepiej spytać specjalisty? Z góry dziękuję za pomoc.


Soczewki posiadają unikalne parametry (krzywizna bazowa, materiał, konstrukcja oraz średnica), które należy bardzo ściśle dobrać do potrzeb pacjenta. Należy pamiętać, że przed zakupem soczewek trzeba wykonać badanie wzroku w zakresie doboru szkieł kontaktowych u specjalisty. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może spowodować nieprawidłowe widzenie lub nawet uszkodzenie wzroku, również każda zmiana soczewek powinna być konsultowana z lekarzem okulistą lub optometrystą.
_________________
Julia
 
 
AdiK 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 18 Kwi 2014
Posty: 39
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 9:43 pm   

ja się zastanawiam nad hybrydami mam nadzieję ,że są lepsze ostatnie "zwykłe "twarde mnie wykańczały mega dyskomfort
 
 
kkkkkk

Rok wykrycia SR: 2015
Dołączył: 03 Lut 2016
Posty: 1
Wysłany: Śro Lut 03, 2016 8:18 pm   

dołączam się do pytania: Czy ktoś testował http://www.soczewki.biz/m...rasoftr-ic.html . jeśli tak to polecacie jakiegoś dobrego okulistę/optometrystę w warszawie?
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Śro Lut 03, 2016 9:51 pm   

chyba nikt.
a z opisu wynika , ze sa dosyc bystre,
w stanach sporo osób ich uzywa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: