KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Hyal Drop Multi - nowy dozownik
Autor Wiadomość
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 02, 2017 10:38 pm   

nie, bo od niedawna go uzywam. wczesniej tylko hyaldrop/hyabak wiec te niby bezpieczne...

dziwne, gdy ja kupowałem lacrimal to było jak byk że bez konserwantów... kurwamać jak to jest w koncu?
jak mi się skonczy to się przyjrzę dokladniej...
 
 
alicarter 

Rok wykrycia SR: 2000
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 48
Skąd: Przemyśl
Wysłany: Pon Sty 15, 2018 2:06 pm   

Lacrimal zawiera najgorszy konserwant dostepny na rynku kropli do oczu tj. chlorek benzalkoniowy . Przy okazji wyżerania komórek bakterii podzera również komórki rogówki(nie rozróznia ich). Cetrymid i chlorek benzalkoniowy to najgorsze scierwo w kroplach do oczu . Ogólnie nie polecam .
Może pomyliłeś ze STARAZOLIN COMPLETE, który jest juz bez konserewantów , z nowym dozownikiem, w porównaniu do podstawowej wersji, no i w innej cenie.
 
 
 
adam001 

Rok wykrycia SR: 1996
Dołączył: 10 Gru 2014
Posty: 71
Wysłany: Pon Sty 15, 2018 2:49 pm   

Potwierdzam Lacrimal - UCIEKAĆ !!
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 16, 2018 10:59 am   

alicarter napisał/a:
Lacrimal zawiera najgorszy konserwant dostepny na rynku kropli do oczu tj. chlorek benzalkoniowy . Przy okazji wyżerania komórek bakterii podzera również komórki rogówki(nie rozróznia ich). Cetrymid i chlorek benzalkoniowy to najgorsze scierwo w kroplach do oczu . Ogólnie nie polecam .
Może pomyliłeś ze STARAZOLIN COMPLETE, który jest juz bez konserewantów , z nowym dozownikiem, w porównaniu do podstawowej wersji, no i w innej cenie.


kurcze, możesz mieć rację że pomyliłem ze Starazolinem...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: