KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Numer 1 w kolejce do przeszczepu a wątpliwości
Autor Wiadomość
ptaszeek

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 189
Wysłany: Śro Sie 01, 2018 12:03 pm   

Asomeda twoje posty nic nie wnosza, oprocz niekonczacej sie dyskusji.

Napisze wprost, ja pisze tylko o stozku, a ty wyszukujesz na sile argumentacji.
Jesli jest kilka chorob to oczywiscie ze soczewka wtedy na ta druga jest ok, i ze stozkiem nie ma nic wspolnego.

To tak jak cie boli glowa, to jak wezmiesz apap a masz stozka to nie pomoze ci na niego.

ja mowie o jednym przypadku choroby.

Czasami warto posluchac innych niz wymadrzac sie za ekranem komputera i szukac na sile usprawiedliwienia swoich slow.

Soczewka fakijna nie jest do stozka i koniec kropka.
Bo najpierw trzeba go zatrzymac, a potem mozna dzialac dalej.

oo teraz poczytalem artykul i mowia to co ja...
slepe wszczepianie soczewki bez cxl jest co najmniej nierozsadne

dodatkowo pisza o chorobach, ze minimalizuje...

ale Asomeda poskradala wszystkie zmysly i tak ciezko wtedy sie dogdac, jesli broni sie tylko swojego, a nie slucha sie argumentow innych
 
 
 
adam001 

Rok wykrycia SR: 1996
Dołączył: 10 Gru 2014
Posty: 71
Wysłany: Śro Sie 01, 2018 12:47 pm   

As. pogłówkuj jeszcze z lekarzami, jak masz jeszcze stożek kilka - kilkanaście lat od 2011 r to trzeba by było cos zrobić żeby zatrzymać progresję, także tego oka które jest lepsze w którym zaczął się stozek, moze jakiś cross żeby uniknąc w przryszłości problemów w lexum w Czechach powinni Ci pomóc, z prawym pogłówkuj jeszcze z dobrymi optometrystami czy są coś w stanie zrobić dobrać szkła żeby nie zlatywały, może jak ktoś sugerował o większej średnicy, jeśli nadal będą spadały szkła z powodu nietypowej geeometrii rogówki to faktycznie do rozważenia może być przeszczep ale nic na wyrost,
życzę dużo zdrówka
 
 
ptaszeek

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 189
Wysłany: Śro Sie 01, 2018 2:50 pm   

adam001 napisał/a:
As. pogłówkuj jeszcze z lekarzami, jak masz jeszcze stożek kilka - kilkanaście lat od 2011 r to trzeba by było cos zrobić żeby zatrzymać progresję, także tego oka które jest lepsze w którym zaczął się stozek, moze jakiś cross żeby uniknąc w przryszłości problemów w lexum w Czechach powinni Ci pomóc, z prawym pogłówkuj jeszcze z dobrymi optometrystami czy są coś w stanie zrobić dobrać szkła żeby nie zlatywały, może jak ktoś sugerował o większej średnicy, jeśli nadal będą spadały szkła z powodu nietypowej geeometrii rogówki to faktycznie do rozważenia może być przeszczep ale nic na wyrost,
życzę dużo zdrówka


madre slowa
to samo ja przekazuje Asomedzie, ale ona pewnie zaraz wejdzie w dyskusje...
ze najlepiej wszczepic fakijna i bedzie widziec... bedzie ale nie wiadomo jak dlugo..
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: