KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Leczenie- Trójmiasto
Autor Wiadomość
Skalar 


Rok wykrycia SR: 2018
Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 4
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Czw Sty 24, 2019 11:39 am   Leczenie- Trójmiasto

Badanie wzroku, leczenie stożka rogówki, korekcja wady wzorku metodą laserową - tego wszystkiego szukam w jednym pakiecie (nie tylko ja mam problemy ze wzrokiem w rodzinie i chcę umówić się na wizytę z mamą). Jedyne miejsce, które jak na razie wszyscy mi polecą to Blikpol w Sopocie https://blikpol.pl/stozek-rogowki-leczenie Co sądzicie? Mieliście z tym gabinetem styczność? Polecacie kogoś w okolicach w Gdyni, Gdańsku lub Sopocie? Czekam na Wasze sugestie. Chodzi mi głównie o podstawowe badania i zakwalifikowanie się do zabiegów.
_________________
Interesuje mnie laserowa korekcja wzroku. Jeśli znasz sprawdzone miejsce - daj znać!
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Sty 24, 2019 1:09 pm   

W Czechach powiedzieli mi, że stożek plus laserowa korekcja wzroku to nie jest dobry pomysł. Ja też tak chciałam. Cross, pierścienie, plus laserowe pozbycie się wady wzroku. Na forum widziałam kiedyś typa który poszedł na laserową korekcję i przez przypadek przy kwalifikacji do zabiegu wykryli mu stożek i nie zrobili korekcji bo stwierdzili że stożek jest przeciwskazaniem do zabiegu.
Może przez te 2 lata coś się zmieniło. Trzeba natomiast pamiętać że po laserowej korekcji jest już pozamiatane, zabieg jest nieodwracalny. A na forum nie spotkałam nikogo kto by po laserze pozbył się wady wzroku przy stożku.
 
 
hiberix 


Rok wykrycia SR: 1997
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 68
Wysłany: Czw Sty 24, 2019 1:38 pm   

tez zawsze slyszalem od lekarzy ze stozek jest przeciwwskazaniem do lasera czy wszczepow fakijnych,to choroba a nie wada w dodatku przewlekla wiec postepowanie jest inne
_________________
Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: