KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Dobór twardych soczewek - Wrocław
Autor Wiadomość
Dziad 

Rok wykrycia SR: 1988
Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 2
Wysłany: Sob Cze 30, 2018 11:13 pm   Dobór twardych soczewek - Wrocław

Hej, czy jest jakiś godny polecenia okulista z Wrocławia, który dobiera twarde soczewki kontaktowe?
 
 
Asmodea 

Rok wykrycia SR: 2011
Dołączyła: 21 Lip 2018
Posty: 20
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: Sob Lip 21, 2018 10:14 pm   

Nie wiem czy jeszcze to robią, bo ja byłam w 2012 roku bodajże, ale "twardziele" dobrze dobierała dr Markuszewska. Wtedy przyjmowała jeszcze na Piwnej, ale mieli się przenosić - czy to zrobili - tego już nie wiem. Poszukaj w necie - na pewno znajdziesz jakieś info. U mnie nie wyszło z "twardzielami" - okazało się, że nie mogę ich nosić, ale za to samo dopasowywanie u Markuszewskiej dobrze wspominam i uzyskaną poprawę widzenia też :)
_________________
Oby tylko nie dzieci...
 
 
andriu 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 366
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Pią Lis 23, 2018 8:19 pm   

ja wlasnie dobierałem w WCO (dr Markuszewska) teraz są na ul. Zakładowej na przeciw Leclerca czy Carrefoura (nie pamiętam)
_________________
Istnieją trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, okropne kłamstwa, statystyki.

Benjamin Disraeli
 
 
Dziad 

Rok wykrycia SR: 1988
Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 2
Wysłany: Wto Sty 15, 2019 6:14 pm   

andriu, I jak wrażenia po dobieraniu u dr Markuszewskiej? Do tej pory przez wiele lat dopierałem u dr Jaworskiego, ale ostatnimi czasy jakość i podejście do pacjenta trochę kuleje, dlatego szukam czegoś bliżej domu.
 
 
Robert Robson 

Rok wykrycia SR: 2016
Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lut 03, 2019 12:39 pm   

Ja jestem w trakcie dobierania soczewek na Stawowej 12. O tyle jest spoko, że na badaniu kontrolny, miesiąc po odebraniu soczewek, można dopasować nowe soczewki, albo zwrócić w przypadku braku satysfakcji.

Ja nie byłem zadowolony z soczewek, nie widziałem znacznie lepiej, więc już byłem gotowy oddać soczewki co nie byłoby problemem. Ale podczas badań, okazało się, że po dobraniu cylindra widzę naprawdę dobrze. Co prawda będę musiał dopłacić po 400zł za soczewkę, ale znowu, jeśli po miesiącu noszenia nie będę zadowolony to mogę bezproblemowo je zwrócić i cały hajs mi oddadzą.

Tak więc można faktycznie zrobić wszystko, żeby dopasować jak najlepsze soczewki, jednak przy niepowodzeniu nic się nie ryzykuje ;)
 
 
B. Tomczak

Rok wykrycia SR: 2019
Dołączył: 12 Lut 2019
Posty: 7
Wysłany: Czw Mar 21, 2019 9:17 am   

Rogówkowe i Skleralne

Bartosz Tomczak
ul. Chocimska 2B/1
49-300 Brzeg
tel.: 884-899-141
 
 
andriu 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 366
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Pon Kwi 15, 2019 1:36 am   

Dziad, to jest druga soczewka jaką u nich dobierałem, w 2009r dobrali mi taką której uzywam do dzis :) jednak te kt,ore dobierałem ostatnio są kiepskie, widzenie jest kiepskie ale ja mam dosc skomplikowany i rozległy ten stozek. U Jaworskiego tez dobierałem w 2007 i tez uzywam jej do dzis. Dobierałem tez u Dr Vecerovej we Wrocku ale bez rewelacji.
_________________
Istnieją trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, okropne kłamstwa, statystyki.

Benjamin Disraeli
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: