KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Moorfields Eye Hospital-Londyn
Autor Wiadomość
Zen 
Administrator

Rok wykrycia SR: 2003
Dołączył: 06 Cze 2005
Posty: 18
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Cze 10, 2005 11:15 pm   Moorfields Eye Hospital-Londyn

Moorfields Eye Hospital to sieć szpitali zajmujacych się okulistyką wszelkiego rodzaju. Przyjmowany byłem w dwóch -Northwick Park i City Road. W tym pierwszym nie robią soczewek na stożka jedynie lecza okularami. Drugi natomias to największy szpital okulistyczny w Lundynie(i chyba całym UK). Tutaj lekarze żeczywiscie znają sie na żeczy i mają do czynienia z różnymi chorobami oczu.

Oto namiary:

Moorfields Eye Hospital
162 City Road
London EC1V 2PD
Telephone: 020 7253 3411
Fax: 020 7253 4696

Oddział Keratoconus:
Clinic 4(Red Clinic)
tel: 020 7566 2475(pon-pt 8.30-4.30)

Strona internetowa:
http://www.moorfields.org.uk/Locations/CityRoad

Pozdrawiam
Zen
 
 
damian996

Rok wykrycia SR: 2005
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 2:41 pm   

Orientujesz sie moze jakie sa koszty badania w londynskim szpitalu?
 
 
JestemMichal 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 119
Skąd: London, UK
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 8:35 pm   

damian996 napisał/a:
Orientujesz sie moze jakie sa koszty badania w londynskim szpitalu?


Żadne. Moorfields (między innymi ten, sam byłem w Western Eye Hospital) działa w ramach NHS - publicznej opieki zdrowotnej. "Jedyny" problem to tygodnie czekania pomiędzy kolejnymi wizytami. System publicznej opieki zdrowotnej powstał w czasie wojny jakoś i od czasu powstania nie został zmieniony - od tamtego czasu trochę ludzi przybyło. Alternatywą jest wykupienie prywatnej opieki zdrowotnej (np. BUPA) jednak prywatna opieka w tym kraju polega tylko i wyłącznie na omijaniu kolejek publicznych szpitali. Jeżeli kwestia kilku miesięcy nie jest problemem to IMHO nie warto.

Skierowanie do szpitala wystawia Twój GP (lekarz rodzinny) na podstawie informacji od jakiegokolwiek "zwykłego" zakładu optycznego.

Warto wspomnieć, że szpitale (a przynajmniej Western Eye Hospital) nie wykonują w naszych przypadkach np. x-linkingu ponieważ jest to wciąż zbyt świeża technologia. Takie zabiegi wykonuje się już tutaj prywatnie. Jedna z największych prywatnych klinik tutaj wykonuje x-linking za niesamowitą kwotę trzech tysiąców funtów.

[ Dodano: Nie Mar 02, 2008 11:31 pm ]
JestemMichal napisał/a:
trzech tysiąców funtów.

Tfu! Tysięcy.
_________________
Intacs subiektywnie | Stożek wg Dr Lombardi
 
 
malhotraarjun03 

Rok wykrycia SR: 2015
Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 1
Wysłany: Czw Lis 15, 2018 8:47 am   Find The Best Eye Hospitals in All Parts of India

Find the top eye hospital in India here. Get a list of leading hospitals and eye clinics in India on our site and find out which one suits you the most.

Click Here to Know More
_________________
Your search for finding the top eye hospital in India ends here. Get a list of leading hospitals and eye clinics in India on our site and find out which one suits you the most.
 
 
natalia b

Rok wykrycia SR: 2019
Dołączył: 23 Maj 2019
Posty: 5
Wysłany: Czw Maj 23, 2019 9:00 pm   

nie polecam tego szpitala.. mieszkam w londynie i w czerwcu 2018 wykryto umnie stozek rogowki ... jest obecnie maj 2019. caly czas nie mam dobranych ani odpowiedni szkiel kontaktowych ani okularow (uzywam caly czas okularow ktore zostaly mi przepisane w 2017) na kazda kolejna wizyte czeka sie po 2 miesiace i co wizyta widzi sie innego lekarza. ktory zadaje te same pytania co lekarz 2 miesiace wczesniej bez nawet spojzenia w kartoteke.
wlasnie wrocilam z mojej 6 wizyty w szpitalu z informacja ze nie da sie rady usunac z mojej wady tzw ducha i niestety bede cale zycie widziec rozmazane litery :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: