KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ania_kielce
Czw Wrz 27, 2007 8:35 am
Proszę o pomoc w odnalezieniu płynu!
Autor Wiadomość
parch 

Rok wykrycia SR: 2005
Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 5
  Wysłany: Pią Sie 18, 2006 12:25 am   Proszę o pomoc w odnalezieniu płynu!

Witam. Proszę o pomoc. Nigdzie nie mogę dostać płyny Bausch & Lomb Sensitive Eyes Plus Saline Solution (roztwór soli fizjologicznej). Używam trzech płynów (mydełka, płynu kondycjonującego i właśnie do przemywania roztworu soli).
Czy znacie jakiegoś optyka, u którego jest ten płyn i ewentualnie można u niego zamówić produkt przez internet. Czy ewentualnie znacie może jakiś podobny płyn o takim samym działaniu?
Używałem przez rok Bostona (3 w 1) ale bardzo mi nie pasował. Soczewki szybko się wysuszały, były wciąż brudne... Dlatego przeszedłem do metody "tradycyjnej" - trzech płynów. Pozdrawiam wszstkich bardzo gorąco i liczę na pomoc.
Podaję linki do skanu pudełka

1 strona
2 strona
 
 
damdam 
składak


Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: 50°91' N, 15°73' E
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 3:26 pm   

Ja często zaopatruję się w płyny Bauscha we Wrocławiu na ul Stawowej (blisko dworca PKP). Rozmawiałem z nimi telefonicznie w sprawie tego płynu i powiedzieli, że zaprzestali jego sprzedaży głównie ze wzgledu na nikłe zainteresowanie (koszt chyba ok 40-50 zł). Sprzedają polskie odpowiedniki, którymi są zwykłe butelki z roztworem soli fizjologicznej. Sam też takie od samego początku kupowałem. Ostatnio przerzuciłem się na takie bardzo małe buteleczki (5 ml). Są jednorazowe i nie trzeba przechowywać ich otwartych. Szybko łatwo i przyjemnie. Także jeśli chodzi o koszty :) . Do nabycia w każdej aptece.

A jeśli chodzi o Twój płyn to pytałem czy możliwe jest indywidualne zamówienie. Odpowiedzi na to jednak może udzielić p. Ania (jutro obecna w pracy). Zadzwoń więc pod numer dostępny na naszej stronie, poproś o przełączenie do salonu optycznego i rozmawiaj z p. Anią.
_________________
pozdrowionka Damian
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: