KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
szukam informacji - SR
Autor Wiadomość
luki12349

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 16
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 11:06 am   

Edyto ja wlasnie tez mam taki problem ze na tablizy te literki maja taki "pocień" to jest wlasnie ten efekt "ducha" jest tominimalne i nawewt tak bardzo mi nie wadzi ale ostrosc tez jest slaba
mam prosbe do was bo jezeli mam i tak wycelowac kupe kasy za soczewki to wole miec je naprawde takie abym byl jak najbardziej zadowolony z nich!! zastanawiam sie czy tez nie odwiedzic tego specjalisty w katowicach. wkoncu wy jestescie zywym przykladem ze jego praca ma efekty a o moim specjaliscie nic nie wiem....
moglbym dostac jakies namiary od was do katowic?? pozdrawiam
 
 
 
Max 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 06 Cze 2005
Posty: 333
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 11:10 am   

http://www.keratoconus.pl...id=90&Itemid=59

Pzdr Konrad
_________________
Człowiek, który porusza się w tłumie, nie dojdzie dalej niż inni. Ten, który chodzi samotnie, może znaleźć się tam gdzie jeszcze nikogo nie było.
 
 
 
luki12349

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 16
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 7:44 pm   

dzieki wielkie zadzwonie tam i sie dowiem co i jak ... mam coraz wieksza ochote tam jechac i zobaczyc...
 
 
 
edyta 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 87
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 8:36 pm   

a daleko masz do Katowic?
 
 
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Śro Wrz 06, 2006 6:46 am   

luki12349 napisał/a:
wiec moje pytanie brzmi: jak jest u was z ostroscia, czy mozna skorygowac tak wade aby ostrosc byla naprawde dobra??
Konrad dzieki za zainteresowanie;]


u mnie z ostroscia w soczewkach jest ok, nie odczytalam lewym okiem - tym gorszym - ostatniej linii na tablicy, prawym odczytalam wszystko. Poza tym jestem swiezo po wizycie i stozek jakby zmalal i zajmuje mniejszy obszar... mam nadzieje ze bedzie sobie tak dalej progresowal ale w dol a nie w gore.
Natomiast bez soczewek lewym okiem widze wszystko rozmazane a prawym daje rade poczytac gazete wiec chyba nie jest z nim źle... choc wlasnie ono boli :( i to masakrycznie w soczewce, ale coz taki juz nasz los.

Aha i jeszcze jedno: nie kazdemu mozna skorygowac widzenie do 100% wiec niema co na sile kombinowac, bo mozna tylko pogorszyc wzrok
_________________
 
 
luki12349

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 16
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 7:14 pm   

mieszkam kolo lodzi wiec do katowic mam troche dalej niz do wawki
stwierdzilem ze skoro mam wywalic sporo kasy na te soczewki to wole juz poszukac tak zeby byc jak najbardziej zadowolonym taki juz poprostu jestem wiec czekam teraz do 4 X bo wtedy mam wizyte
pozdrawiam:)

[ Dodano: Czw Lis 02, 2006 8:52 pm ]
witam ponownie:)
wiec bylem w katowicach... soczewki dobrane... odebrane i straszne uczucie jak na poczatek, ciesze sie ze je mam ale jak juz je zaloze to czekam kiedy tylko bede je zdejmowal... czy to naprawde musi byc takie nieprzyjemne?? moze trzeba uzywac jakichs kropelek albo cos w tym stylu
napiszcie jakies slowa otuchy bo zaczynam sie zalamywac
pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: