KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ania_kielce
Czw Wrz 27, 2007 8:01 am
oczy mi ropieją
Autor Wiadomość
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 10:37 pm   oczy mi ropieją

dopadło mnie, zima i od razu zapalenie oskrzeli. Od 4 dni mnie trzyma lecz dziś rano dopadło mnie podwójnie.
Rano oczu nie mogłem otworzyć tak mi zaropiały, wypłukałem je, wykruszylem.
oczy przemyłem kroplami, założyłem soczewki.
Ale sęk w tym że pod lewą soczewke ciągle mi włażą jakieś białe gluty i [pod prawą jakoś nie włążą bo mam miękką i twardą] soczewki szybko mętnieją, ciągle musze je wyjmować i czyścić.
koszmar.
biorę ibuprom zatoki, czy może mi to świństwo z zatok przyczołowych do oczu się dostaje i bruździ?

a najgorsze że jutro musze iść do pracy [ktoś z warszawy ma może ochotę na przyjście do teatru wejściem służbowym? sztuka się zwie klimakterium :) ]
namiary teatr rampa kołowa 20namiary do mua:663647261
 
 
Max 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 06 Cze 2005
Posty: 333
Wysłany: Śro Lis 15, 2006 4:50 pm   

Co do ropiejących oczu a raczej zabrudzenia soczeweke to też mi to kiedyś występowało ale w moim przypadku było to spowodowane kroplami (sztuczne łezki systane- o ile dobrze pamiętam nazwę).
Pozdrawiam Konrad
_________________
Człowiek, który porusza się w tłumie, nie dojdzie dalej niż inni. Ten, który chodzi samotnie, może znaleźć się tam gdzie jeszcze nikogo nie było.
 
 
 
Sysiek 

Rok wykrycia SR: 1993
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 45
Skąd: Sędziszów Młp.
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 8:51 am   

Witam! Jestem nowym na tym forum. Tak po krótce, jestem stożkowcem oka prawego, bo lewe już jest po przeszczepie pare latek. Noszę soczewki kontaktowe na oku po przeszczepie typu SoftPerm, a na oku prawym zwykła twardą. A przechodząc do pytania, chciałem się zapytać, czy ktoś z Was używał, czy używa sztuczne łzy Biolan? Jak się sprawują, czy można je wkraplać na oko przy nałożonych soczewkach, czy oku po przeszczepie nie będzie przeszkadzało jego użycie? Z góry dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi, pozdrawiam Krzysiek
 
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 10:12 pm   

o toi może to. tuż przed tamtym okropnym przeziębieniem wlasnie zakupilem systane. to może one były winne. tylko że po chorobie oczy mi już nie ropieją.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: