KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Po zabiegu w Stonawie
Autor Wiadomość
TERI

Rok wykrycia SR: 2000
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 2
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 7:25 pm   

PIOTR72 dzięki za info. Jestem w zasadzie zdecydowana na zabieg, ale niedawno zmieniałam prace i długie chorobowe nie wchodzi w grę, dlatego miałam wątpliwości czy nie wstrzymać się jeszcze jakiś czas.
Teraz czekam na informacje z kliniki co do możliwych terminów zabiegu.
Super, że masz dobre doświadczenia i zabieg pomógł. Tym bardziej jestem przekonana do zabiegu.
Pozdrawiam,

[ Dodano: Wto Lut 16, 2010 5:13 pm ]
Cześć Wszystkim
Jestem coraz bliżej terminu zabiegu, 15 marzec, i mam coraz więcej wątpliwości.
Zastanawiam się jak wygląda oko po wszczepieniu ringów? Czy są one bardzo widoczne zwłaszcza przy ciemnej tęczówce? Czy będę mogła zrobić makijaż czy jest to wykluczone?
No a przede wszystkim boję się urazu oka i komplikacji po zabiegu.
Napiszcie mi jakie są wasze doświadczenia i jak przebiega zabieg?

pozdrawiam
_________________
t.cz.
 
 
marcin_lublin 

Rok wykrycia SR: 2009
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 38
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 5:04 pm   

mialem zabieg na drugie oko w ten sam dzien, w tej chwili widzenie sie stabilizuje, ale efekty nie sa tak dobre jak przy pierwszej mojej operacji, no coz , zobaczy sie ....
 
 
gorhan 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 39
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 2:48 pm   

czas leci:) to już 11 miesięcy od wszczepienia pierścieni w moim prawym oku. Pomyślałem że napiszę parę słów na swój temat. W sumie wcześniej byłem trochę zawiedziony rezultatami zabiegu, ale obecnie chyba nie mam na co narzekać. Widzenie poprawiło się z 5% do jakichś 20-25. może nie full-wypas, ale zawsze coś. Ważniejsze, że dzięki zabiegowi stan oka się nie pogorszył, a nawet poprawił. Znaczy stożek jest bardziej regularny, i dzięki temu chyba lekarze stwierdzili że można zrobić crossa (chociaż rok temu była mowa że odpada). Mam termin w Ostrawie na 12.07 (a dzisiaj miałem robione lewe oko) :smile:

Życzę wszystkim podobnych albo i lepszych efektów :smile:
_________________
A Bóg wszelkiej łaski, Ten, który powołał was do wiecznej swojej chwały w Chrystusie, gdy trochę pocierpicie, sam was udoskonali, utwierdzi, umocni i ugruntuje.
1P 5,10
 
 
marcin_lublin 

Rok wykrycia SR: 2009
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 38
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 11:09 pm   

mineły ponad dwa lata od ostatniego zabiegu, widze nadal dobrze w okularach, jestem zadowolony, oby tak dalej....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: