KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
dr Koziak, OkuLux, Warszawa
Autor Wiadomość
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Nie Sty 28, 2007 7:05 pm   dr Koziak, OkuLux, Warszawa

Na prawym oku noszę miękką i twardą soczewkę.
Ostatnio kupując w gabinece okulux [galeria ursynów, metro natolin] miękkie zostałem zagadnięty przez dr Koziaka i od słowa do słowa zaproponował mi że dobierze mi soczewki twarde, jako że zbliża się czas ich wymiany.
Z tąd moje pytanie o opinię. Bo jakoś nie widzi mi się być królikiem doświadczalnym.
 
 
todato 

Rok wykrycia SR: 1991
Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 23
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 2:57 pm   

WITAJ.

Nosiłem soczewki twarde. Na pewno można się przyzwyczaić, chociaż jest sporo z nimi problemów. Przesuwają się na oczach, gdy szybko ruszysz głową to mija chwila zanim soczewka się ustawi właściwie - trochę po prostu "pływają". Łatwo je zgubić, bo czasem nawet przyzwykłym mrugnięciu potrafią wypaść z oka. Generalnie jednak większość lekarzy poleca właśnie soczewki twarde przy stożku. Nie nosiłem nigdy soczewki miękkiej i na to twadej, ale obecnie korzystam od kilkunastu lat z soczewek hybrydowych - SOFTPERM, czyli twardy środek i miękkie obrzeże. Efekt podejrzewam zbliżony do Twoich dwóch na raz. Na pewno z twardymi soczewkami komfort noszenia będziesz miał mniejszy. A tak w ogóle to jeśli dobrze ci tamte służą może nie warto zmieniać, zapytaj ewentualnie o te SOFTPERM, ja jestem zadowolony, pisałem już tu na forum o nowych soczewkach Synergeyes. Może zapytaj też o takie, piszą o nich na różnych stronach w samych superlatywach. Pewnie są drogie, a może ich nawet jeszcze nikt do Polski nie sprowadza, nie wiem.

Pozdrawiam Tomek.
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 3:30 pm   

Tomek, ja tylko wyjaśniłem okoliczności nawiązania rozmowy z dr Koziakeim a interesuje mnie opinia o tym lekarzu. Jak nic o niem nie wiesz to Szkoda że tyle napisałeś nie na temat.
Pozdrawiam.


>>Podkładkę z miękkiej nosze bo muszę, softpermy są do bani ze względu na gazoprzepuszczalność.
Twarde nie robią na mnie zupełnie wrażenia bo często o nich zapominam że mam coś na oku [przypomina mi tylko zabłąkany pyłek.]<<
 
 
todato 

Rok wykrycia SR: 1991
Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 23
Wysłany: Nie Lut 04, 2007 10:53 pm   

Witaj.

Trochę czuję się urażony, z Twojego pierwszego postu nijak nie wynika, że chodzi o opinię o lekarzu. Chciałem być tylko na tyle pomocny na ile umiałem. Nic nie piszesz o tych nowych soczewkach, o których wspomniałem, mają ponoć o wiele lepszą gazoprzepuszczalność i ma to być rewolucja, tyle, że niestety nigdzie w Polsce nic o nich nie ma. A co do SOFTPERMów to takie do bani znowu nie są, mają swoje wady ale z powodzeniem służą mi od kilkunastu lat.

POZDRAWIAM, Tomek.
 
 
Gregor 

Rok wykrycia SR: 2003
Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 23, 2009 9:08 pm   

Wiem, że już dużo czasu minęło od utworzenia tego tematu ale może jeszcze komuś przydadzą się informacje o tym lekarzu. Dr. Koziak prowadzi mnie już prawie dwa lata. Jako jedyny w Warszawie był w stanie mi pomóc i w odpowiedni sposób dobrać soczewkę na bardzo nietypowy i zaawansowany stożek.Polecam go!! Naprawdę bardzo dobry lekarz a także wspaniały człowiek!
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 23, 2009 10:48 pm   

okej, ale masz porównanie np ze p. Ścibiorem?
 
 
darkar 

Rok wykrycia SR: 1988
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 4:41 pm   

Też się dołaczę do pytania o opinię :?: . Chyba nie ma wiele opinii o OKU-LUX? Chcę zmienić soczewki, które noszę ok. 5 lat.
 
 
rmrowka 

Rok wykrycia SR: 1997
Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 35
Wysłany: Sob Sie 18, 2012 7:06 pm   

czesc

Kiedys byłem u dr.Koziaka, obiecal mi dobrac soczeki , zrobilem badania --> mial zadzwonic gdy bedą --> nie zadzwonił.

Pojechałem do dr.Jaworskiego , zapłącilem 2800 zł .
Soczewki dobrze leza , jest tylko problem z lewa ( gorzej widze ) ale obiecal mi wymienic bezplatnie jezeli po miesiacu widzenie sie niepoprawi .

Gdybym mial wybierac wybrałbym dr.Jaworskiego.

U Ścibora nie byłem , ale ma duzo pozytywnych opini

pozdrawiam rafał
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 19, 2012 10:48 am   

tak na szybko to ten dr jaworski to gdzie jest?
 
 
bugi 

Rok wykrycia SR: 2011
Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 74
Wysłany: Nie Sie 19, 2012 8:35 pm   

http://www.okulista.pl/st...alizacja-8.html
_________________
Piłem w Spale, spałem w Pile i to jak na razie tyle...
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 9:07 am   

ciut za daleko jak dla mnie :-(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: