KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
POMOCY!
Autor Wiadomość
dream on

Rok wykrycia SR: 2000
Dołączył: 15 Wrz 2011
Posty: 2
Wysłany: Nie Wrz 18, 2011 3:38 pm   POMOCY!

Witam serdecznie

Na wstępie pozdrawiam wszystkich! Zwracam się do Was z prosbą o udzielenie informacji, gdzie leczyć rogówkę, być może nawet przeszczepić. Jestem po dwóch operacjach zaćmy, 3 przeciwjaskrowych i witrektomii z usunięciem obrzęku na siatkówce i "wygładzeniu" plamki żółtej (oko prawe). Jednak oko prawe nadal nie widzi - ogranicza mi to ciecz, która zebrała się w przedniej części oka (podejrzewam zmętnienie rogówki plus różne inne śmieci). Jest to efekt długotrwałej choroby (6 lat) uveitis chronicum, czyli przewlekłe zapalenie błony naczyniowej oczu. Mam 32 lata i chciałbym wrócić do normalnego funkcjonowania. Wiele klinik oferuje przeszczep rogówki, ale wiadomo jak to jest - każda się zachwala, że jest najlepsza.
Ja szukam dobrego lekarza, który pomoże i pozwoli mi żyć dalej, bo teraz jest naprawdę ciężko. Dodam, że jestem z Rybnika.
Za wszelkie informacje z góry bardzo dziękuę i życzę zdrowia wszystkim i sukcesów w walce z chorobami oczu.

Pozdrawiam serdecznie!
 
 
legre 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 109
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie Wrz 18, 2011 7:36 pm   

Poszukaj na forum. Są tam wszystkie namiary. Jesteś ze Śląska to masz kilka opcji. Szpitale w Katowicach i Sosnowcu z tego co wiadomo są jednymi z najlepszych w tej dziedzinie.
 
 
 
michal 

Rok wykrycia SR: 1995
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 165
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie Wrz 18, 2011 8:25 pm   

Rób wszystko by się dostać do prof Wylęgały
Szpital kolejowy Katowice albo Bielsko Biała prywatnie
Jak nie znajdziesz namiarów do daj znać to Ci podeślę
_________________
Moje wypowiedzi na forum są opisami własnych doświadczeń z SR.
Biorąc pod uwagę różnorodność rozwoju SR nie można ich bezpośrednio odnosić do siebie.
 
 
gregorii12 

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 30
Wysłany: Śro Wrz 21, 2011 9:17 pm   

Dr Dobrowolski też jest dobrym lekarzem . Sosnowiec .
 
 
DEDAL 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 191
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 7:29 pm   

KATOWICE WYLĘGAŁA WYLĘGAŁA KATOWICE WYLĘGAŁA
_________________
"Być nie mieć"
 
 
Adam30 

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Sokółka
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 9:22 pm   

witam ja miałem przeszczep w Klinice Okulistycznej w Lublinie po samym zabiegu tydzień i do domu no chyba ze coś idzie nie po myśli to może się wydłużyć a jak nie to 7 dni i dom przyjeżdżają tam ludzie z całej polski ja byłem razem z pacjentem którego przywieźli karetka na sygnale z Wrocławia, był również pacjent z gdańska. A wiec dzwoń i umawiaj się na wizytę.
 
 
 
jaros24 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 15
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 12:33 pm   

Witam wszystkich. Półtora roku temu mialem drazacy przeszczep rogowki w lewym oku,zabieg odbyl sie w szpitalu okulistycznym w Warszawie na ulicy Sierakowskiego 13,polecam ten szpital bo sa tam naprawde dobrzy lekarze,mam juz zdjete wszystkie szwy i mam pelna ostrosc tak stwierdzil moj lekarz ktory mnie tam operowal.pozdrawiam
_________________
Zauwazamy szczescie gdy zaczynamy je tracic...
 
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 1:19 pm   

A ty jak uważasz jaką masz ostrość?

Nie jestem po przeszczepie a bardzo interesuje mnie Twoja opinia a nie lekarza bo lekarze cyganią:
niby w nowych soczewkach widze więcej na tablicy ale mam mniejszy komfort patrzenia niz w starych soczewkach w ktorych wg tablicy widze mniej.
 
 
Grzesiek29

Rok wykrycia SR: 2009
Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 13
Wysłany: Sob Sie 25, 2012 10:31 am   

witam
Jestem mieszkańcem Gdańska czekam już ponad 1,5 roku na przeszczep a jak byłem się dowiadywać to powiedzieli Mi że przeszczepy w Gdańsku zostały wstrzymane wiec chciał bym się zarejestrować w innym mieście jakie polecacie i czy muszę się osobiście wstawić w danym mieście czy mogę tel albo faxem wysłać skierowanie na przeszczep. Dziękuje z góry za pomoc Pozdrawiam :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: