KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Kto leczy się w Łodzi
Autor Wiadomość
dasefx 

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: Koluszki
Wysłany: Śro Lip 04, 2007 5:26 pm   

Witam,

Dobieram soczewki u doktora Izdebskiego i się nie zgodzę z waszymi opiniami, choć nie wiem skąd one są, bo nikomu z was nie dobierał :evil:

Mi dobrał bardzo dobrze, a w dodatku jest uczciwy i wyrozumiały :D i tylko mi krew w żyłach wrze jak czytam takie głupoty :evil:
 
 
 
tomeqn1 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 8:19 pm   

dasefx napisał/a:
Witam,

Dobieram soczewki u doktora Izdebskiego i się nie zgodzę z waszymi opiniami, choć nie wiem skąd one są, bo nikomu z was nie dobierał :evil:

Mi dobrał bardzo dobrze, a w dodatku jest uczciwy i wyrozumiały :D i tylko mi krew w żyłach wrze jak czytam takie głupoty :evil:

No nareszcie jakaś sensowna opinia. Też może się do niego wybiorę. Możesz npisać ile (przy refundacji z NFZ) trzeba zapłacić za soczewkę u dr Izdebskiego? ?
 
 
 
dasefx 

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: Koluszki
Wysłany: Śro Lip 11, 2007 11:47 am   

Dwie soczewki kosztują 1000 zł i NFZ refunduje 70%, więc ja miałem do zapłacenia 300 zl
 
 
 
Zen 
Administrator

Rok wykrycia SR: 2003
Dołączył: 06 Cze 2005
Posty: 18
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 9:27 pm   

Słyszał ktoś może o Piotrze Jurowskim z Contact-Med'u w Łodzi?
 
 
robby37 

Rok wykrycia SR: 1994
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 42
Skąd: Turek/Wielkopolskie
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 4:38 pm   

Łódż...to jak dla mnie raczej porazka. Moze komuś pomogli... Ja byłem w trzech gabinetach, gdzie dobieraja twarde soczewki, ale efekt wg mnie mizerny a ceny nie mniejsze niz w innych bardziej renomowanych osrodkach w Polsce. Polecam Optimed, bo maja umowe z NFZ, wiec w razie niepowodzenia zostanie chociaż wiecej grosza w kieszeni :wink: To tyle, jeśli chodzi o moje doswaidczenia w Łodzi...Osobiscie bedę próbował w innym miejscu
 
 
jarekp 

Rok wykrycia SR: 2009
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 9:45 pm   

okulistka która wykryła u mnie sr odradziła mi całkowicie łódź zaproponowała warszawę lub poznań. wybrałem poznań u pani doktor mańczak, dobry dojazd autostradą , jestem zadowolony choć nie ma refundacji nfz. od 5 dni mam soczewkę hybrydę jest zajefajnie nie ma takich problemłów jak z twardą soczewka, miałem ogromne problemy z doborem twardych soczewek i do tego nie lubiłem jej nosić.
 
 
 
Ament 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 16
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią Sie 06, 2010 10:43 am   

Ze 4 lata temu tez dobieralem soczewke u dr Izdebskiego i sluzyla mi bardzo dobrze jakies 3 lata. Moglaby pewnie i dluzej ale ja zgubilem :wink: Jesli chodzi o samego dr Izdebskiego to tez zlego slowa nie moge powiedziec - facet bardzo dokladny, w sumie 4 razy robil mi probne soczewki (w kazdej chodzilem po kilka dni) zanim dostalem finalna. Reazumujac caly proces troche trwal ale z soczewki bylem bardzo zadowolony jesli chodzi o korekte wzroku jak i kwestie mechaniczne (trwalosc, przepuszczalnosc itp...).
_________________
The kids of today should defend themselves against the seventies...
 
 
kasik2311

Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1
Wysłany: Czw Lis 15, 2012 3:03 pm   

Chciałabym wybrać sie do dr. Izdebskiego czy ktoś orietuje sie czy leczy jeszcze??? na jeszcze podpisana umowę z NFZ??? a moze ktos poleci mi lepszego okuliste od SR w łodzi??? Proszę o pomoc
 
 
Sandman 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 20 Lis 2013
Posty: 164
Wysłany: Śro Sty 27, 2016 1:39 pm   

Odświeżę trochę temat :) Czy odwiedza to forum jakiś stożkowiec z Łodzi? Fajnie byłoby powymieniać się doświadczeniami z leczeniem w naszym mieście :)
 
 
Vent 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 13
Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 9:14 am   

Ja jestem z Łodzi, ale leczę się w Warszawie. Byłem tylko z dwa razy na topografii w Visiomedzie jeśli dobrze pamiętam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: