KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Autor Wiadomość
bartq91 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 4
Skąd: Rogóźno k. Sieradza
Wysłany: Pon Gru 10, 2012 7:24 pm   orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Witam!
Nie wiem czy piszę w dobrym dziale, ale potrzebuję pomocy więc piszę :)

Około miesiąca temu byłem na komisji orzekającej w powiatowym ośrodku i w tym miejscu dostałem orzeczenie o stopniu niepełnosprawności LEKKim ( mimo że wcześniej miałem przyznane na 2 lata UMIARKOWANE). Pani w uzasadnienu napisała że po dogłebnynm przeanalizowaniu mojej historii choroby oraz po badaniu bezpośrednim ( Pani nawet nie spojrzała mi w oczy, zadała mi tylko kilka pytań nie związanych nawet z chorobą ) stwierdza że jest to choroba kwalifikująca się do stopnia niepełnosprawności LEKKIEGO i że pacjent rokuje poprawę ( co doprowadziło mnie do szaleństwa).

Odwołałem się od tej decyzji i po około miesiącu znowu zjawiłem się w ośrodku orzekającym, tym razem wojewódzkim i tam Pan już raczył mi spojrzeć w oczy, ale niestety przychylił się do orzeczenia z powiatu, zmieniając tylko stwierdzenie że "pacjent rokuje poprawę" na stwierdzenie "pacjent nie rokuje poprawy" i nadal jestem w posiadaniu stopnia niepełnosprawności LEKKIEGO tyle że na czas nieokreślony.

Czy wiecie może czy mogę się jeszcze gdziekolwiek odwołać, bo bardzo mi zależy na orzeczeniu o stopniu UMIARKOWANYM? bo wtedy należy mi się zasiłek pielęgnacyjny z gminy, a dla mnie jako studenta to nawet spora kasa (przynajmniej nie muszę z własnej kieszeni płacić za płyny)
_________________
Z każdego szamba da się wyjść....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: