KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Oko laser Warszawa czy Lexum Ostrawa?
Autor Wiadomość
angie 

Rok wykrycia SR: 2014
Dołączyła: 16 Kwi 2014
Posty: 41
Wysłany: Pią Maj 16, 2014 4:28 pm   Oko laser Warszawa czy Lexum Ostrawa?

Ktora z klinik jest lepsza? Nie wiem czy lepiej w poniedzialek wybrać sie do,Warszawy gdzie mam ponad 300km czy lepiej wstrzymać sie do 10.06 i jechac do Lexum w Ostrawie gdzie mam tylko 90km ? Gdzie są lepsi lekarze?
 
 
Baca


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 143
Wysłany: Sob Maj 17, 2014 12:40 am   

czyli umowiłaś sobie dwie wizyty w dwoch roznych klinikach ??pewnie umówione daty z wyprzedzeniem.
obie w tym samym celu?
jeżeli dobrze kombinuje i nie pojedziesz w poniedziałek do Warszawy to nawet nie zdażysz odwołac swojej wizyty, nie pojawiajac sie marnujesz czyjś czas i plan dnia --tak uważam ale to zboczenie zawodowe bo nie rozumiem zachowania ludzi którzy umawiaja sie na dzien i godzine a potem informuja godzine przed ze ich nie bedzie albo nie pojawiaja sie wcale
wybierając Warszawe w poniedziałek masz czas na odwolanie wizyty w Ostravie, albo dla pewnosci pojechac do Warszawy a potem jeszcze porownac z Ostravą jak ma sie czas checi i hajs na to.
Generalnie wybierz Warszawe izeby było wszystko fair
 
 
angie 

Rok wykrycia SR: 2014
Dołączyła: 16 Kwi 2014
Posty: 41
Wysłany: Sob Maj 17, 2014 8:44 am   

Tak racje, ale czlowiek w panice nie wie co robić.
Jestes lekarzem? :)
 
 
kaczor

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 07 Wrz 2013
Posty: 236
Wysłany: Sob Maj 17, 2014 9:53 am   

Moim zdaniem to jest rozsadne dokonac konsultacji w dwoch osrodkach. Mozesz pojechac i do Warszawy i do Ostrawy i pozniej prowonac sobie informacje.
Pieniadze wydane na diagnostyke nigdy nie sa zmarnowane moim zdaniem bo sa drobna czescia tylko pozniejszych potencjalnych ksoztow zabiegow albo powiklan
 
 
rafal875

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 66
Wysłany: Sob Maj 17, 2014 2:18 pm   

Angi a na jaki zabieg będziesz się decydowała ?

Dziwie się trochę że nie bierzesz pod uwagę Katowic które masz praktycznie pod nosem.
W Katowicach terminy są kilku dniowe. Już 10 razy byś wszystko załatwiła
 
 
Baca


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 143
Wysłany: Sob Maj 17, 2014 5:08 pm   

angie napisał/a:
Tak racje, ale czlowiek w panice nie wie co robić.
Jestes lekarzem? :)


nie jestem. Ale moja praca polega tez na zawierzeniu ze jak ktos sie umawia że przyjezdza cos zrobic u nas z furmanką to mu wierze a jak sie nie pojawia i nawet nie dzwoni to !@#$%$%% :)
 
 
angie 

Rok wykrycia SR: 2014
Dołączyła: 16 Kwi 2014
Posty: 41
Wysłany: Sob Maj 17, 2014 5:10 pm   

Pierw chce żeby sie zdecydowali w ogóle czy jest ten stożek czy nie. Jeśli jest to cross na pewno chyba ze moglabym mieć jeszcze laser to sie zastanowię...a jeśli nie to tylko cross.
Chodzi Ci o Ceglaną? Przecież tam jest ludzi od zarąbania...jakim cudem terminy tygodniowe?
 
 
Baca


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 143
Wysłany: Sob Maj 17, 2014 5:11 pm   

rafal875 napisał/a:
Angi a na jaki zabieg będziesz się decydowała ?

Dziwie się trochę że nie bierzesz pod uwagę Katowic które masz praktycznie pod nosem.
W Katowicach terminy są kilku dniowe. Już 10 razy byś wszystko załatwiła


kazdy chwali tam gdzie był i mu sie podobło - wiadomo poparte własnym przykładem
ja mam pod nosem 3 szpitale specjalistyczne, bogate, z furą pieniedzy na badania i nowinki, sprzet, pomieszczenia, organizacja ..naprawde dobra, poza tym to wszystko za free..
Tyle tylko ze "fachowca" brak.
 
 
angie 

Rok wykrycia SR: 2014
Dołączyła: 16 Kwi 2014
Posty: 41
Wysłany: Sob Maj 17, 2014 5:19 pm   

No wlasnie a mi zależy na dobrym fachowcy żeby w końcu sie zdecydowali czy to mam czy tez nie...czyli muszą mieć i dobry sprzęt ;)
 
 
rafal875

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 66
Wysłany: Sob Maj 17, 2014 5:53 pm   

Na Ceglanej jest masa osób na nfz.

Dzwonisz bezpośrednio na chirurgie refrakcyjną. Za 250zł zrobią Ci badania w kierunku stożka. Jak zadzwonisz do nich w pn - to badania będziesz mogła wykonać w najbliższy czwartek lub piątek
 
 
angie 

Rok wykrycia SR: 2014
Dołączyła: 16 Kwi 2014
Posty: 41
Wysłany: Sob Maj 17, 2014 6:05 pm   

A dużo badan tam robia? Ale znow nie wiadomo na jakiego lekarza tam trafie i w ogóle.
 
 
rafal875

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 66
Wysłany: Sob Maj 17, 2014 6:12 pm   

Zrobią Ci te same badania co w Warszawie i Ostrawie.
Jeżeli do tej pory lekarze mieli problem z ich interpretacją podejrzewam że w Katowicach będą chcieli wykonać kolejne badania po 2-3 miesiącach w celu stwierdzenia zmian.

Ja z Ceglanej jestem zadowolony.

Jeżeli się zdecydujesz to tutaj masz numery bezpośrednio do pracowni:
http://kli-okul.katowice....alanie_terminow
Pytaj konkretnie o badania w kierunku stożka - i lekarza Beatę Bubałe-Stachowicz

Jak Ci wykryją stożek a będziesz wątpić w fachowość lekarzy - wtedy zastanawiałbym się nad zabiegiem w Warszawie czy Ostrawie
 
 
angie 

Rok wykrycia SR: 2014
Dołączyła: 16 Kwi 2014
Posty: 41
  Wysłany: Pon Maj 19, 2014 5:49 pm   Stożka brak

Jestem po wizycie w Oko laser u dr. Liberek. Stożka nie ma ;) nie ma tez żadnego pmd ani nic z tych rzeczy. Dr. Dobrowolski mial racje to zaburzenia filmu łzowego tak wyszły wtedy na tomografii szkoda tylko ze gdybym posłuchali dr. Jaworskiego i Pasternaka byłabym juz po crossie bo miałam juz nawet badania kwalifikacyjne.
Chciałam podziękować wszystkim za pomoc i wsparcie. Życzę wam wszystkim powodzenia w walce z ta choroba, na pewno wam sie uda ;)
Aaa co do moich objawów to najprawdopodobniej z boleriozy.
 
 
Sandman 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 20 Lis 2013
Posty: 164
Wysłany: Pon Maj 19, 2014 6:28 pm   

Gratuluję i autentycznie cieszę się Twoim szczęściem:D
Historia z doktorem Jaworskim jest dla mnie wielce zagadkowa bo mi przy bardzo wyraźnym stożku (ale nie zaawansowanym czy coś) odradzał crossa :roll:
 
 
angie 

Rok wykrycia SR: 2014
Dołączyła: 16 Kwi 2014
Posty: 41
Wysłany: Wto Maj 20, 2014 10:57 am   

Dziekuje ;) dla mnie tez jest zagadka dlaczego taki specjalista popelnia bledy diagnostyczne...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: