KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Keratoproteza
Autor Wiadomość
zyx

Rok wykrycia SR: 2015
Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 38
Wysłany: Pią Mar 18, 2016 1:18 pm   

GSR napisał/a:
Nie ciagnij tematu


A mnie właśnie ciekawi temat, czy faktycznie już ludzie do tego stopnia się posuwają, by specjalnie się rejestrować, na różne konta, i kręcić chorym ludziom. Jeśli tak, to życzę w razie choroby spotkać się z takim fake'owym lekarzem, zamiast prawdziwej pomocy.
 
 
Sandman 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 20 Lis 2013
Posty: 164
Wysłany: Pią Mar 18, 2016 3:57 pm   

Cytat:
A mnie właśnie ciekawi temat, czy faktycznie już ludzie do tego stopnia się posuwają, by specjalnie się rejestrować, na różne konta, i kręcić chorym ludziom.


Nie mówię o tym przypadku tylko ogólnie ale to jest powszechnie stosowana praktyka w internecie. Ogromna ilość komentarzy pod artykułami dotyczących leków i zabiegów w różnych portalach jest pisana przez rzesze ludzi specjalnie do tego celu wynajętych. Robią to chyba wszystkie duże firmy farmaceutyczne.

Na forach jest gorzej bo danego użytkownika łatwo sprawdzić (po stażu, postach itd.) czy jest wiarygodny ale nie zdziwiłbym się jeżeli i za to by się wzięli.
 
 
zyx

Rok wykrycia SR: 2015
Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 38
Wysłany: Pią Mar 18, 2016 10:21 pm   

Sandman napisał/a:
Cytat:
A mnie właśnie ciekawi temat, czy faktycznie już ludzie do tego stopnia się posuwają, by specjalnie się rejestrować, na różne konta, i kręcić chorym ludziom.


Nie mówię o tym przypadku tylko ogólnie ale to jest powszechnie stosowana praktyka w internecie. Ogromna ilość komentarzy pod artykułami dotyczących leków i zabiegów w różnych portalach jest pisana przez rzesze ludzi specjalnie do tego celu wynajętych. Robią to chyba wszystkie duże firmy farmaceutyczne.

Na forach jest gorzej bo danego użytkownika łatwo sprawdzić (po stażu, postach itd.) czy jest wiarygodny ale nie zdziwiłbym się jeżeli i za to by się wzięli.


Ale gdzie są tacy ludzie (Ci zatrudnieni przez firmy)? Gdzie znajdują pracę? Bo stawiam, że pieniądze nie są jakieś super-ekstra, a dużo ludzi by pracowało, patrząc na bezrobocie i trudności z pracą.
 
 
psie pole
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 18, 2016 10:52 pm   

Witam jestem pewna po numerze telefonu kim ta pani jest .Przez swoją niepełnosprawność niezłą kasę to ona od państwa dostała 2 odszkodowania znalazła sobie sposób na życie i idzie po trupach, wykorzystując ludzi jak modliszka. Osobę na którą tak tu tak napiętnujecie też stała się jej ofiarą. Każdy w ten sposób wpadł w jej sidła bo niewidoma to żal ja też się nabrałam na to . Nie znacie faktów a osądzacie . Prawda jest zupełnie inna.
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Sob Mar 19, 2016 3:49 am   

Posty ... 1 :-)
Nadal chcecie ciagnac ten temat? Albo czyjes brudy?
 
 
zyx

Rok wykrycia SR: 2015
Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 38
Wysłany: Nie Mar 20, 2016 5:05 pm   

GSR napisał/a:
Posty ... 1 :-)
Nadal chcecie ciagnac ten temat? Albo czyjes brudy?


Czekajmy, bo zaraz może jakiś temat do nowego serialu (thriller) będzie.
 
 
jula

Rok wykrycia SR: 2009
Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 5
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 8:24 pm   

Hej☺Chcę powiadomić Wszystkich którzy zostali zakwalifikowani do osteo odonto keratoprotezy!!!Od 1 marca 2018 roku będzie refundowana przez NFZ!!To mój sukces sądzenia się przez prawie 4 lata!!!Ale nie wiem czy mnie się uda odzyskać pieniądze za tą operację 😕Cóż życie!!Pozdrawiam i walczcie o siebie!!!A prawa nie ma i sprawiedliwości również!!!!Jak sami o siebie nie powalczymy to na nikogo nie ma co liczyć!!!Macie mój numer telefonu i dzwońcie!!!A nie w głupotę wierzycie ludzi co nic o życiu cierpieniu być NIEWIDOMYM nie wiedzą i tego nie przyszli!!!

[ Dodano: Nie Lut 18, 2018 8:52 pm ]
A kobieta z psie pole to oszustka pracowała w banku PKO BP i wykorzystujac moje kalectwo NIEWIDZENIA!!!!Okradla mnie na 100,000 złotych i sadzę się z nia!!!Została zwolniona dyscyplinarnie za to!!!Uwazajcie na siebie bo nasze kalectwo mocno wykorzystują ludzie widzący. .....!!!!

[ Dodano: Nie Lut 18, 2018 8:56 pm ]
A kobieta z psie pole to oszustka pracowała w banku PKO BP i wykorzystujac moje kalectwo NIEWIDZENIA!!!!Okradla mnie na 100,000 złotych i sadzę się z nia!!!Została zwolniona dyscyplinarnie za to!!!Uwazajcie na siebie bo nasze kalectwo mocno wykorzystują ludzie widzący. .....!!!!
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Lut 19, 2018 4:09 pm   

TrudneSprawy.exe
 
 
konrado 

Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 11
Wysłany: Nie Maj 05, 2019 5:30 pm   

To ta osteo odonto keratopreza jest nadal wykonywana? Czytałem sobie na temat keratoprotez i myślałem, że to jakaś starsza metoda, którą zastąpiła keratoproteza bostońska. Czemu to się nadal wykonuje? Nie znam się, ale ta metoda wygląda dla mnie jak jakaś ze średniowiecza.... Wycinają ci ząb, wszywają w policzek, potem usuwają i wsadzają do oka, usuwając przy okazji wszystko z jego wnętrza... WTF?
Sorry, że może trochę średnio w temacie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: