KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Wisenne zapalenie spojówek
Autor Wiadomość
sebastyans

Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: przemys
Wysłany: Czw Lis 01, 2012 1:22 pm   Wisenne zapalenie spojówek

Czesc

mam pewien problem wlasnie zwiazany z takim zapaleniem

ale moze zaczne w skrócie i od początku mojej przygody ze stożkiem , po koniec 2008 roku zaczołem nosić twarde soczewki kontaktowe i juz na wiosnę 2009 mialem pierwsza infekcję
czyli pogorszenie widzenia , mocna biala wydzielina która zbierała sie na soczewkach , oraz mikro ubyki na rogówce ale po zostosowanie róznych leków jakoś wszystko wracało do normalnosci , i tak bylo co roku
w 2011 oczywiscie równiez to mialem tylko ze objawy nie ustawały , w czerwcu dostałem gratis ból oka w jednym miejscu po upływie kolejnych 2 tygodni ból przeszedł na drugie oko
bolały mnie miejsca gdzie zrobiły sie mikro ubytki na rogówce , ból byl róznoraki pieczenie , swedzedzenie rozpychajaco-rozrywający który przenosił sie na skronie jak i na uszy

obecnie pozostał mi bol w miejscech mikro ubytkow oraz delikatna biala wydzielina ktora zbiera sie na soczewkach w miejscah gdzie mam te ubytki sa dni gdzie nie moge zalozyc soczewke poniewaz czuje tam jakbym mial rane ale sa dni gdzie ból ustepuje i tak na przemian

co do mojego leczenie to na poacztku miejscowi lekarze zapisywali mi sterydy antybiotyki bo leczeli mnie na zapalenie rogowki dopiero u Jaworskiego zdiagnozowali mi alergiczne zapalenie , tam tez robilem badania na wirusy , grzyby toksoplazmoza itp
od pól roku jeżdżę na ceglana i tam tez w zaleznosci jaka jest zmian lekarzy to rózne mi leki zapisuja ale wszystkie zwiazane z alergicznym zapaleniem i jestem po kolejnej wizycie i po kolejnych kropelkach i wydawalo mi sie ze wszystko wraca do normy poprawila sie ostrosc widzenia oczy juz mnie tak nie bolały soczewki nie gniotły mnie w miejscach ubytkow ale wczoraj znowu powrot tego samego

i na koniec pytanie do Was czy mieliscie podebne problemy lub wiecie jak je rozwiazac

p.s.
soczewki noszę na codzien poniewaz pracuje ,ale przez te pol roku bylem kilka razy na 2 tygoniowym chorbowym w celu wyleczenia i je nie zakladałem
 
 
maddalena 


Rok wykrycia SR: 2011
Dołączyła: 25 Maj 2012
Posty: 31
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 1:41 pm   

Miałam podobny problem. Wynikał on z tego tytułu, że niestosowałam kropli nawilżających.
Wyleczyłam stosując zioła, konkretnie sparowałam powieki ziołami (tzw. szwedzkie)- pomogło.
Teraz stosuje je tylko doraźnie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: