KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga na krople Hyal Drop
Autor Wiadomość
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 12:18 am   Uwaga na krople Hyal Drop

Już czwarty raz kupiłam te krople z nieodskakującym systemem dozownika. Opakowanie wystarcza mi na 2 tygodnie, więc kupuję hurtowo gdy jest promocja, po 4-5 opakowań. Trudno żeby wszystkie sprawdzić, czy działa dozownik. Te nieodskakujące także można zużyć ale jest to trudne i trzeba ręcznie odciągać ruchomą część co strasznie wkurza i jest niewygodne. Większość kropli nie trafia przez to do oka.
Sprawdzajcie te krople w aptece, przy farmaceucie!
 
 
gregorii12 

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 30
Wysłany: Wto Sie 18, 2015 10:41 pm   

Dynia no nie przesadzajmy z tym tytułem :mrgreen:
Fakt, dozownik czasami się blokuje (chyba w każdym pojemniczku tak miałem), ale tylko wybredni się do tego przyczepią a najważniejsze jest to, że krople całkiem dobrze nawilżają, chociaż ja mam dość spore problemy z suchością oka i rozważam zmianę na jeszcze inne.
Więcej wyrozumiałości dla Hyal Dropów, bo to solidne kropelki :wink:
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Śro Sie 19, 2015 12:16 pm   

I przede wszystkim drogie, dlatego wymagam by miały sprawny pojemnik. Kupuje je od kilku lat i dopiero ostatnio pojawił się ten problem. Płacę - wymagam. Tym bardziej, że opakowanie wystarcza tylko na 2 tygodnie, więc trochę im zarobić daję.
 
 
wojgp 

Rok wykrycia SR: 2005
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 149
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lis 28, 2017 10:20 am   

To teraz macie super nowy dozownik :-/ Ehh
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 28, 2017 12:42 pm   

Hyabak znacznie lepszy i ciut tańszy a czasami w ziko bywala super ptomocja i kosztowal wtedy 19.90.
Teraz kupuje wylacznie lacrimal. Jest tez bez konserwantow
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Lis 28, 2017 1:53 pm   

Kurna, czyżby czytali to forum? :mrgreen:
A tak na serio krople po 30 zeta to ździerstwo. Do tego uzależniają! Im więcej kroplisz tym oko więcej się domaga.
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Pią Gru 01, 2017 10:33 pm   

A na suchosc zjadzcie omega3 w ilosci wiecej niz potrzeba?. Kiedys mialem taki incydent, ze musialem uzywac kropli ale dalem sie namowic na omega 3 i nie wiem co to klopot suchych oczu. Oczywiscie moge sie mylic z tego wzgledu, ze nie uzywam soczewek i moze moj sposob nie nest dla wszystkich ale powiem tyle. niewieke ryzykujecie. Polecam olej lniany. Mozna sie zerzygac przy piciu ale daje rade.
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 02, 2017 12:18 pm   

ile ponad norme tego trzeba żreć? bo jem tyle ile każą na pudełku.
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Pon Gru 04, 2017 9:34 pm   

teraz juz nie jem duzo, ale jak mialem klopot z suchymi oczami, to rano i wieczorem tran mellersa w tabletkach 2 rano jedna na wieczor, wit D olimplabs jedna-dwie rano, no i ze dwie lyzki lnianego oleju, i tak jadlem ze dwa opakowania wszystkiego :) )) i bylo git i teraz tez jest git..... w miare git :)
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Gru 30, 2017 5:39 pm   

Zwracam honor producentom. Od kilku dni borykam się z masakrycznie suchym okiem, co zmusiło mnie do odwiedzin w aptece. Kupiłam Hyal Dropy z nowym dozownikiem. I niespodzianka. Ten dozownik bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Przy jednej sprawnej ręce bez problemu dałam radę i było to naprawdę dziecinnie proste. Dużo ludzi na necie się skarży że ten nowy jest gorszy od poprzedniego. W jaki sposób go używacie?
Ja łapię w całą dłoń, palce (4) są po stronie pompki, kciuk z drugiej strony. Wszystkimi 4-ma palcami duszę na pompkę i wszystkl jest o wiele sprawniej, precyzyjnie, do tego pojemnik leży bardzo dobrze w ręce (poprzedni mi spadał, wielokrotnie). Czy to możliwe żeby ludzie źle tego mechanizmu używali? Bo mnie on pasuje idealnie.
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 31, 2017 12:18 pm   

możliwe że ludzie źle tego mechanizmu uzywali ale ja wiem jedno- za siebie mowię oczuywiście- mnie ten nowy wkurwia bo jest ogromny, ja czesto mam po kieszeniach krople i im mniejsze tym lepsze. Ten nowy z kieszenią nie współpracuje...

teraz przezucilem się na thealoz- dla mnie to killer hyaldropu
 
 
gregorii12 

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 30
Wysłany: Wto Sty 09, 2018 1:19 pm   

Ja obecnie używam Thealoz Duo lub Bepanthen Eye. Przyjemna jest też wersja żelowa Thealoz Duo Gel, jednak to raczej po zdjęciu soczewek na noc, nie nadaję się do stosowania na soczewę ze względu na żelową konsystencję. :)
Ogólnie to są świetne krople, z pełną odpowiedzialnością polecam. :)
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sty 10, 2018 4:00 pm   

chyba se Thealoz Gel wlaśnie na noc kupię.

BTW moim oczom bardziej pasi thealoz nie duo- ten bez hialuronianu. dziwne. bo niby lepszy jest a ja wole ten gorszy...
 
 
alicarter 

Rok wykrycia SR: 2000
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 48
Skąd: Przemyśl
Wysłany: Pon Sty 15, 2018 1:47 pm   

Szkoda, że nie ma żadnego wielodawkowego żelu na noc bez konserwantów na naszym rynku . Prawie 3 dyszki na miesiecznie zakrapianie przed snem to za dużo.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: