KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Metoda pana dr. Tsuboty
Autor Wiadomość
Yo87 

Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 41
Skąd: Bobrowniki/Braintree
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 12:55 am   Metoda pana dr. Tsuboty

Czesc. Ma ktos jakas wiedze na temat tej metody? Buszujac w odmetach internetu natknalem sie na informacje ze jest to metoda stosowana w Japonii, ale ze szczegolow mozna dowiedziec sie na miejscu, w momencie zakwalikowania do zabiegu... Troche slabo lecic kilkanascie godzin, wydajac spore pieniadze, zeby np dowiedziec sie, ze jednak to nie dla mnie :)
_________________
Zycie jest jak transwestyta. Wszystko pięknie, ładnie a tu c%&!...
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 7:19 pm   

Wpadnij do mnie, mam zajefajna metode, weź w cholere kasy, bedzie fajnie:-)

Kazdy w glebi serca i umyslu czeka na to co piszesz, ze gdzies jest ktos kto umie wyleczyc ten cholerny sr.
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Sie 23, 2015 10:01 pm   

Czy chodzi o keraclear? Wpisałam na youtubie tego tsubotę i wyskoczyły mi ciekawe wyniki. Wujek google opisuje keraclear jako metodę alternatywną dla przeszczepu rogówki. Z tego co odczytałam to po prostu sztuczna rogówka. Filmiki na youtubie wyglądają upiornie.
Poczytajcie to : http://www.healio.com/oph...transplantation
Chyba wolę najpierw spróbować ringi.
GSR no weź .... Chyba nie oczekujesz, że nie będziemy szukać wszędzie nowości dotyczących tego naszego cholerstwa? Mamy XXI wiek, a nasi rodzimi lekarze są mentalnie w XIX wieku. Ile teraz czeka się na dawcę? 3-4 lata?
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Pon Sie 24, 2015 7:30 am   

Nasi lekarze sa prawie tam gdzie inni, czyli w dupie. Nikt nie wie skad to i jak wyleczyc. Krosa mamu tu i jest tam, ringi i inne wynalazki tez. Promieniste nacinanie rogowki bylo juz w latach 50. Oczywiscie ze poloze tyle kasy ile bedzie trzeba ale na to co bedzie sprawdzone i dobre.
 
 
ptaszeek

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 189
Wysłany: Pon Sie 24, 2015 12:10 pm   

GSR napisał/a:
Nasi lekarze sa prawie tam gdzie inni, czyli w dupie. Nikt nie wie skad to i jak wyleczyc. Krosa mamu tu i jest tam, ringi i inne wynalazki tez. Promieniste nacinanie rogowki bylo juz w latach 50. Oczywiscie ze poloze tyle kasy ile bedzie trzeba ale na to co bedzie sprawdzone i dobre.


Niezgodziłbym się, na zachodzie robi sie więcej badan, i przygotowuje sie wiele nowych procedur, które w polsce będa dopiero później.
 
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Pon Sie 24, 2015 3:01 pm   

no proszę podaj,
bacznie obserwuje innych naszych przyjaciół niedoli choćby na Facebooku w grupie keratoconus i jakos nigdzie nie znajduje żadnego światełka w tunelu,
jakie chcesz badania?
badania czego?
nikt nie wynalazł nic na KC ani nawet nikt nie wie skąd sie wzięło.
a nowe procedury to ja juz wole jak na kimś innym będa robione.
 
 
ptaszeek

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 189
Wysłany: Pon Sie 24, 2015 3:18 pm   

GSR napisał/a:
no proszę podaj,
bacznie obserwuje innych naszych przyjaciół niedoli choćby na Facebooku w grupie keratoconus i jakos nigdzie nie znajduje żadnego światełka w tunelu,
jakie chcesz badania?
badania czego?
nikt nie wynalazł nic na KC ani nawet nikt nie wie skąd sie wzięło.
a nowe procedury to ja juz wole jak na kimś innym będa robione.


Chocby tak jak wspomniane wyzej:

MyOring
KeraKlear
czy badania prowadzone w Anglii

To nie tylko stozek rogowki jest nieznany, ale takze np. nowotwory, tez nie ma 100% wyleczalnosci czy mozliwosci zapobiegania.

Z takim tempem to mysle, ze do 15 lat stozek bedzie leczony, ale nie bedzie jeszcze mozliwosci powstrzymania go na etapie rozwoju czlowieka, czy tez zycia, np. tabletkami czy czyms. Pozostanie RING i CXL.
 
 
 
endriu1

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 65
Wysłany: Wto Sie 25, 2015 2:11 am   

w 1748 Roku opisano pierwszy raz stozek rogowki ale jak wiemy ciezko nie zauwazyc spiczastych oczu,dzisiaj mamy 2015 i dalej nie wiadomo co to jest ten stozek pomimo technologi,poznania dna juz nie wspomne o klonowaniu jakos nikt nic nie wie czym jest stozek,mamy jakies naswietlania,ringi i jakies dziwactwa (kontakty),ale co to nam daje,sami zadajcie sobie to pytanie.Dzieki stozkowca,fundacja i naciska na calym swiecie mamy te crossy,ringi,hybrydy bo one same nie powstaly,moze nadszedl czas by cos zrobic(do NFZ mam stozek rogowki,NFZ lecz sie gdzie chcesz nawet w kosmosie pokryjemy koszty),jedynym moim marzeniem byc jak inni pelnosprawni i myslec o niczym a nie myslec jak sie widzi i przez ta chorobe ucieka nam co bylo nam dane przez Boga.
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Wto Sie 25, 2015 7:50 am   

https://www.facebook.com/...sgroup/?fref=nf

http://www.keratoconus.asn.au/chan.html
Keratoconus seminar on tonight in Melbourne, 7pm.

Zobacz co tam ciekawego wymyśla.
mam nadzieje, ze mnie zaskoczą i powiedzą , dajesz 500 000 i przywracamy wzrok.

[ Dodano: Wto Sie 25, 2015 8:54 am ]
a powiedza...... kross jest OK trzeba go stosowac jeszcze wiecej. OT cała konferencja.

Nie wiem jakie jestescie roczniki, jak bylem chyba w podstawowej szkole był taki program ulica sezamkowa.
Nie znaliśmy w Polsce czegoś takiego jak lokowanie produktu i dzis dopiero pojmuje, co tam było.
DZISIEJSZY PROGRAM SPONSORUJE LITERKA .......
Ciekawa jaka literka sponsoruje seminarium w Melbourne? w końcu większość seminariów sponsoruje jakaś literka :) ))
 
 
AdamSiedlce 

Rok wykrycia SR: 2015
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 67
Skąd: Siedlce
Wysłany: Wto Sie 25, 2015 6:50 pm   

a powiedza...... kross jest OK trzeba go stosowac jeszcze wiecej. OT cała konferencj

Jeśli ktoś chce mogę polecić gabinet w stolicy który robi crossa na włosy i paznokcie w celu wzmocniena oczywiście... wiem głupi żart
_________________
Zanim zgine chce czuć ze żyje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: