KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
23 10 2015 - Lexum Ostrava - doc. Urania Tavandzi
Autor Wiadomość
Baca


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 143
Wysłany: Pią Paź 16, 2015 12:45 pm   23 10 2015 - Lexum Ostrava - doc. Urania Tavandzi

Mamy to :) ))) tzn ja mam ..o ile wszystko pojdzie dobrze od strony logistycznej bo wciaz jestem w anglii w--jutro wyjedzam, w poniedzialek badania, we wtorek ekg serca itp...a w piatek przeszczep...
przepraszam ze nie odpisuje na maile badz wiadomosci ostatnio ale mam urwanie glowy zeby wszystko tu pozapinac jak mnie nie bedzie a :)
a pozatym bede Tata na poczatku kwietnia ..jakos tak ::)--wiec drugie oko sie przyda bezapelacyjnie :)
bede aktualizowal i opowiem co i jak.
.uprzedzam pytanie najczestsze
generalnie 65000 czeskich koron..czyli jakies 11000 pln


 
 
rafalkk 

Rok wykrycia SR: 2015
Dołączył: 03 Wrz 2015
Posty: 24
Skąd: Krakow
Wysłany: Sob Paź 17, 2015 11:42 am   

trzymam kciuki. w grudni ta sama Pani doktor będzie mi robić cxl.
 
 
Baca


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 143
  Wysłany: Sob Paź 24, 2015 5:24 pm   update : 24/10/2015

czesc zyje, mam sie dobrze a widze jeszcze lepiej..
minelo juz 32 godziny od przeszczepu..i jest niezle
szwy niue kluja a roguwka jest jeszcze za mgla poniewaz mam zalozona soczewke na oko zeby mnie szwy nieocieraly ..pozatym ok..jak za pierwszym razem 2.5 roku temu ..pelen profesjonalizm..uspili mnie to jak sie obudzilem to myslalem ze my dopiero na sale bedziemy szli,,
Przyjechalerm do czech w czwartek hotel mam od 15 godziny na dwie dobry hotelowe czyli do soboty 12.00 ale przedluzylem do poniedzialku poniewaz mam kontrolna wizyte w Lexum w poniedzialek rano wiec postanowilismy zostac,,chociaz do krakowa nie jest daleko ale pozwiedzamy pojedzimy bo czuje sie BARDZO DOBRZE -- lepiej niz po pierwszym przeszczepie..
cena dobry hotelowej w hotelu **** Radison oddalonym o 2km od kliniki kosztuje 80 euro za dwie osoby z sniadaniem i parkingiem
oczywiscie moze byc tanszy nawet o 2 razy..
za przeszczep 65000 czk czyli jak przed dwoch laty
wklejam pare adjec na 33 godziny po przeszczepie :) pozdrawiam
czyli teraz kontrola w poniedzialek i wraca do polski ..
ps..zna ktos jakis film dobry na sobote ??albo dobra strrone zeby sciagnac..moze byc platna..dzieki'



 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Sob Paź 24, 2015 8:34 pm   

Bardzo gratuluj i sie ciesze z Twojego ufanego zabiegu- kolejny przyklad na to , ze przeszczep pozwala powrocic do starego-nowego normalnego zycia.
 
 
ptaszeek

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 189
Wysłany: Nie Paź 25, 2015 11:20 am   Re: update : 24/10/2015

Szybkiego powrotu do zdrowia BACA
 
 
 
goha73 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 62
Wysłany: Pon Paź 26, 2015 11:13 am   

zdrowia zdrowia zdrowia super że jest super :grin:
_________________
goha
 
 
Baca


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 143
Wysłany: Wto Paź 27, 2015 4:26 pm   

DZIEKUJE wsztystkm ..
aiwec w sumie nbapisalem ze update day by day ale co tu pisac ze jest dobrze 5 razy..w niedziele przesiedzielismy w hotelu i ostravie <miasto barow i lombardow>//czyli moglbym interesy typu tanio kupic i wywiezc zrobic..ale nie po to tam jestem
w poniedzialek bylismy na wizcie kontrolnej rano
okazalo sie ze wszutko jest super dobrze w porzadku, miala mi pani ordynator soczewke wyciagac i zmieniac na inna swieza ale stwierdzila ze jest w swietnym stane i zostanie az do piatku
co wiecej napisze mam kropic oko co 2 godziny uwazac i nie nadwyrezac, moge uzywac laptopa i telewizora..prowadze samochod sam przyjechalem z ostrawy nalajcie--zona na siedzeniu pasazera
narazie wszystko jak najlepiej ..dzieki temu nieoczekiwanemu urlopowi zostaje w polsce na na jakis czas do poczatku grudnia,,,
generalknie oko piecze od czasu do czasu ale to normalne dzis jest 4 doba po przeszczepie i zaraz pociupie sobie w gierki co ich dawno nie WIDZIALEM:D
HEJ
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Paź 27, 2015 6:18 pm   

Baca zajrzyj na cda.pl. Kupa dobrych filmów i seriali. Można online i można ściągać na dysk. Czekam właśnie aż ktoś wrzuci Łowcę czarownic. Gdy zamknęli kinomaniaka przeniosłam się tam i serwis jest super.
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Wto Paź 27, 2015 8:10 pm   

Ale jak widzisz tym okiem?
 
 
Baca


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 143
Wysłany: Śro Paź 28, 2015 4:26 pm   

dobrze widze ale soczewka plastikowa wciaz jst w piatek mi sciagaja
a przez te soczewke to jak przez plastikowa butelke, albo plexe porysowana sie patrzy wiec troche gdzies na dnie serca jeszcze licze nmoze byc lepiej :)

dzieki za porade filmowa :D

[ Dodano: Śro Paź 28, 2015 9:13 pm ]
Baca napisał/a:
Mamy to :) ))) tzn ja mam ..o ile wszystko pojdzie dobrze od strony logistycznej bo wciaz jestem w anglii w--jutro wyjedzam, w poniedzialek badania, we wtorek ekg serca itp...a w piatek przeszczep...
przepraszam ze nie odpisuje na maile badz wiadomosci ostatnio ale mam urwanie glowy zeby wszystko tu pozapinac jak mnie nie bedzie a :)
a pozatym bede Tata na poczatku kwietnia ..jakos tak ::)--wiec drugie oko sie przyda bezapelacyjnie :)
bede aktualizowal i opowiem co i jak.
.uprzedzam pytanie najczestsze
generalnie 65000 czeskich koron..czyli jakies 11000 pln


[url=http://imagizer.imag...BuH.jpg]Obrazek[/URL]


[ Dodano: Śro Paź 28, 2015 9:35 pm ]
5 DNI I 12 GODZIN PO PRZESZCZEPIE





[ Dodano: Czw Paź 29, 2015 8:11 pm ]
Baca napisał/a:
Mamy to :) ))) tzn ja mam ..o ile wszystko pojdzie dobrze od strony logistycznej bo wciaz jestem w anglii w--jutro wyjedzam, w poniedzialek badania, we wtorek ekg serca itp...a w piatek przeszczep...
przepraszam ze nie odpisuje na maile badz wiadomosci ostatnio ale mam urwanie glowy zeby wszystko tu pozapinac jak mnie nie bedzie a :)
a pozatym bede Tata na poczatku kwietnia ..jakos tak ::)--wiec drugie oko sie przyda bezapelacyjnie :)
bede aktualizowal i opowiem co i jak.
.uprzedzam pytanie najczestsze
generalnie 65000 czeskich koron..czyli jakies 11000 pln


[url=http://imagizer.imag...BuH.jpg]Obrazek[/URL]
 
 
endriu1

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 65
Wysłany: Nie Lis 01, 2015 2:44 am   

trzymam kciuki zeby bylo jak najlepiej i chyba tez se jebne przeszczep bo mi juz stozek bokiem wychodzi
nara baca
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Nie Lis 01, 2015 9:21 am   

Kiedy zdejmą soczewke daj znac jak jest.
 
 
Baca


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 143
Wysłany: Czw Lis 05, 2015 5:06 pm   

czesc
przpraszam nie pisalem ale czasu brakuje nowe oko i tyle reklam przy drodze do czytania ze nie wyrabiam :)
wszystko jest dobrze soczewke mi sciagneli 4 dni temu..
troche czuje szwy ale to normalne
delikane przez to pogorszenie widzenia w pierwszych dniach bylo po zdjeciu soczewy
teraz sie krystalizuje i chyba jest lepiej zdnia na dzie
tzn..wciaz obraz nie jest super ostry ale z racji ze oko i tak bylo w tragicznym stanie to juz teraz taka zmiana powoduje ze oko NIE POGARSZA mi wzroku z doch oczu..
przed zabiegiem lepiej mi bylo zamykac prawe oko czasami zeby cos dojrzec poniewaz w polaczeniu z lewym obraz zamazywal sie i znnieksztalacal
teraz kazda minimalna poprawa widzenia na prawym oku powoduje ze widzenie obuoczne jest caly czas lepsze i lepsze :)
czesc
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Lis 05, 2015 7:32 pm   

zazdroszczę, zazdroszczę i szlag mnie trafia jak typowego Polaka gdy ktoś ma lepiej :mrgreen:
żartuję, oby nam wszystkim się tylko polepszało. 26 mam MyoRing i też mam nadzieję że będę piała z zachwytu.
 
 
Baca


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 143
Wysłany: Wto Sty 19, 2016 1:26 pm   

ZYJE MAM SIE DOBRZE

ale odkad mam dwoje oczu to mam sporo roboty
napisze wiecej wieczorem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: