KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Brak płynu do przechowywania
Autor Wiadomość
Kar 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 1
Wysłany: Nie Lis 15, 2015 11:08 pm   Brak płynu do przechowywania

Cześć ludziska

Mam takie szybkie pytanie. Chwilę próbowałem znaleźć odpowiedź na forum, ale nie bardzo mi się udało, może nie umiałem dobrać odpowiednich słów kluczowych.
Anyway, wyjechałem na weekend i po powroci okazało się, że zapomniałem przywieźć ze sobą płynu do przechowywania soczewek twardych. Płyn do czyszczenia mam. I teraz zastanawiam się co tu zrobić z soczewkami. Czy mogę je normalnie wyczyścić i na noc zostawić np. w wodzie mineralnej (niegazowanej ofc)? A jutro skoczyć kupić płyn do przechowywania?

Ktoś może miał podobną sytuację? Pięknie proszę o pomoc. I z góry dzięki.
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Pon Lis 16, 2015 3:10 pm   

Isc do sklepu, chyba, ze jestes w dzunglii :-) ))) poszukaj w rossmanach czy jakis podobnych jak nie ma optyka czy apteki.
 
 
synthman80 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 85
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pon Lis 16, 2015 11:35 pm   

GSR napisał/a:
Isc do sklepu, chyba, ze jestes w dzunglii :-) ))) poszukaj w rossmanach czy jakis podobnych jak nie ma optyka czy apteki.


U mnie w Bielsku-Białej nie znalazłem nigdzie płynu do moich soczewek twardych ani płynu do przechowywania ani do czyszczenia ani tabletek odbiałczających. Dopiero w Katowicach.
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 17, 2015 6:52 am   

Twardym nie zaszkodzi plyn do miekkich soczewek, wiec mozesz kupic jakikolwiek plyn do soczewek gdy nie masz wyjscia.
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Wto Lis 17, 2015 7:12 am   

Optyk Ci sprowadzi w dwa dni plyn do twardych a na razie uzyj jak Ci kolega radzi do miekkich.
 
 
oka23 

Rok wykrycia SR: 2011
Dołączyła: 26 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Cze 26, 2016 9:45 pm   

Bardzo dobre płyny pielęgnacyjne do soczewek dostępne są na tej platformie [SPAM] możecie wejść i zapoznać się szczegółowo z ich ofertą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: