KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Wojskowy Instytut Medyczny
Autor Wiadomość
Loko 

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Dęblin/Warszawa
Wysłany: Pon Sty 18, 2016 11:23 am   Wojskowy Instytut Medyczny

Cześć wszystkim!

Od kilku dni wertuję forum, znalazłem wiele przydatnych informacji to tego naszego schorzenia, za co serdeczne dzięki dla wszystkich piszących.

Nie doszukałem się informacji co do prof Marka Rękasa z WIM w Warszawie. Generalnie poszukuję jakiegoś solidnego lekarza okulistę w Warszawie na dobór soczewek twardych. Wcześniej prowadził mnie dr. Ćwikliński z Lublina w prywatnym gabinecie okulistycznym. Ale jako, że zmieniłem rodzinne miasto na Warszawę chce mieć na miejscu jakiegoś dobrego specjalistę.

Tak, więc czy ktoś miał przyjemność/nieprzyjemność być u doktora Rękasa i z nim konsultować swoje schorzenie. Z moich opinii zasłyszanych z różnych źródeł wynika, że to dobry fachowiec. Ale chodzi mi głównie o opinię stożkowców takich jak ja. Z polecanych lekarzy przez Was znalazłem jeszcze dr Koziaka z Okolux-a i chyba tam też się wybiorę w najbliższym czasie.

W moim przypadku, prawe oko prawie w ogóle nie funkcjonuje, dopiero przy soczewce mam widzenie na poziomie 60 % a lewe 80-85%. Poza tym minęły mi 2 lata w styczniu jak nie wymieniałem szkieł i trochę to zaniedbałem.

Czekam na Wasze opinię i pozdrawiam.
Łukasz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: